Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of the Argonauts

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Liquid Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Rise of the Argonauts

  • Procesor: Core 2 Duo 2.66 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 13 GB
Opis - Rise of the Argonauts
Rise of the Argonauts to gra cRPG z licznymi elementami gry akcji. Jak łatwo się domyśleć po tytule akcja przenosi nas w świat greckiej mitologii, a konkretnie oparta jest na kanwie mitu wyprawy Jazona i argonautów po Złote Runo. Aby uatrakcyjnić fabułę twórcy nie trzymali się sztywno opowieści lecz wzbogacili ja o wiele innych wątków, z których cześć odwołuje się do innych fragmentów mitologii. Niezmieniona pozostaje natomiast oś fabuły i główne zadanie jakie stoi przed graczem i bohaterami, a mianowicie odnalezienie wspomnianego Złotego Runa, które przywróci życie zamordowanej żonie Jazona. Grę rozpoczynamy w towarzystwie dwójki innych herosów, którymi możemy w sterować w ograniczonym zakresie, walka w grze obywa się w czasie rzeczywistym, mamy również dostęp do magii. W czasie swojej wędrówki Jazon i przyjaciele, a wraz z nimi gracz odwiedza 15 rożnych wysp, na których pokonają kolejnych przeciwników i zdobędą kolejne przedmioty, które pomogą w finalnej walce o Runo. Ciekawostką jest wpływ bogów na świat gry i sytuację gracz. Nasze poczynania obserwowane są z uwagą przez cztery znane z mitologii bóstwa: Aresa, Apolla, Atenę i Hermesa, w zależności, od kroków jakie podejmie gracz będą oni mu sprzyjać bądź będą starali się uprzykrzyć mu wędrówkę. Grafika w Ride of Argonauts opiera się na silniku Unreal Engine 3 i całość jest naprawdę solidnie wykonana, a grę można polecić każdemu fanowi cRPG oraz mitologii. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rise of the Argonauts