Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Kategoria: RPG
Producent: Stormfront Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.10.2011
Rozmiar: 89 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 135

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Procesor: 450MHz

RAM: 128 MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor jest grą RPG. Tytuł ten to typowy przedstawiciel swojego gatunku. Kreujemy więc bohatera, wypełniamy zlecane nam zadania i gromadzimy ekwipunek, które zwiększa statystyki naszej postaci.

Fabuła związana jest ze starożytnym miastem elfów, znanym jako Myth Drannor. Czasy jego świetności bezpowrotnie minęły a naszym zadaniem jest odkrycie, jaka tajemnicza siła doprowadziła do upadku tego, niegdyś spokojnego miejsca. Oczywiście jak na prawdziwą grę RPG przystało, oprócz głównego wątku czeka na nas również cały szereg zadań pobocznych, których wykonanie jest opcjonalne. Wielokrotnie zdarzy nam się odwiedzić podziemia, które w przypadku Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor są tworzone losowo.

Dzięki temu za każdym razem, będziemy musieli odkrywać je na nowo. Oczywiście świata gry nie musimy przemierzać samotnie, możemy sformować drużynę, w której skład wejdzie maksymalnie sześciu bohaterów. Z pewnością sprzyja temu spora ilość postaci niezależnych, które możemy spotkać na swojej drodze. Pomoc naszych kompanów często okazuje się nieoceniona, warto więc dobrze dobrać skład naszej drużyny. Fanów klasycznych gier RPG, z pewnością ucieszy obecność wirtualnego mistrza gry, który przekazuje nam informacje o ważnych zdarzeniach i jest poniekąd naszym przewodnikiem. Grafika w grze jest bardzo klimatyczna, dobrze zniosła upływ czasu. Efekty czarów oraz użycia niektórych umiejętności, z pewnością nie budzą już takiego podziwu jak kiedyś, jednak Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor dzięki rozbudowanej fabule wciąga tak, że nie zwracamy na to uwagi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor