Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Planescape Torment

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Black Isle Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Planescape Torment

  • Procesor Pentium 266 MHz (lub kompatybilny),
  • 64 MB RAM,
  • 4MB karta graficzna zgodna z DirectX,
  • Windows 95/98
Opis - Planescape Torment
Wydana pod koniec 1999 roku gra Planescape Torment po dziś dzień cieszy się uznaniem graczy na całym świecie. Dlaczego? Niestety, nie mamy wersji demo Planescape Torment do pobrania, dlatego też poniższy opis ma za zadanie przybliżyć Ci nieco ten tytuł, abyś mógł zdecydować, czy warto wydać na niego pieniądze.
Przede wszystkim warto wiedzieć, że wydano Planescape Torment po polsku. Akcja gry przenosi Cię do miasta Sigil, gdzie łączą się ze sobą różne światy alternatywne. Twój bohater jest odrażającą postacią, która w dodatku cierpi na amnezję. Poszukiwanie informacji o jej przeszłości i tożsamości stanowić będzie główny cel gry. Tym bardziej szkoda, że wydawca nie zdecydował się na wydanie wersji demonstracyjnej Planescape Torment, gdyż świat przedstawiony tu zalicza się do jednego z najbardziej oryginalnych, jakie powstały w historii gier nie tylko rpg, ale i ogólnie komputerowych. Oczywiście masz tu wszystko, co w grach fabularnych być może – przeciwników do pokonania, różne misje do wykonania, zbierasz także swoją drużynę oraz rozwijasz postacie. Jest to jednak zaprezentowane w dość atrakcyjny sposób, przy którym nie sposób nudzić się choćby przez chwilę. Mimo upływu lat gra jest nadal tak samo atrakcyjna, jak była kiedyś.
Download Planescape Torment w wersji demo jest niemożliwy, jeśli jednak chcesz, ściągnij obrazki Planescape Torment, które ukażą Ci dość ponurą oprawę graficzną tej produkcji. Ponieważ mija już dziesięć lat od premiery gry, jest szansa, że wkrótce doczekamy się Planescape Torment za darmo. Póki co możesz jednak nabyć pełną wersję gry Planescape Torment pl, do której nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie gry. Jeśli jednak chcesz, pobierz fanowskie spolszczenie Planescape Torment – wyszło ich kilka i wszystkie te autorskie tłumaczenia Planescape Torment są za free.
Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Planescape Torment mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, tak więc możesz używać gry Planescape Torment mając Vista oraz XP. Jeśli już posiadasz pełny tytuł, z pewnością zainteresuje Cię informacja, że posiadamy na naszych stronach darmowe kody Planescape Torment, a także edytor Planescape Torment – po dokładniejsze informacje zapraszamy na właściwe strony.
W sieci odnajdziesz także niezbędny patch Planescape Torment, dzięki któremu rozgrywka zostanie poprawiona, zaś nieliczne błędy zlikwidowane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Planescape Torment

dodał: ~kuba , 14.11.2015

to fajna gra osczendza sie\\n

dodał: ~Leminis , 05.04.2012

Super gra