Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pirates of the Caribbean

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Akella
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Pirates of the Caribbean

Procesor Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB, 1.5 GB HDD
Opis - Pirates of the Caribbean

­­“Piraci z Karaibów” to tytuł wydany na fali popularności filmu pod tym samym tytułem, jaki trafił na kinowe ekrany w 2003 roku. Jest ona jednak luźno inspirowaną fabułą filmu. Wcielamy się tu w bohatera, który ma zinfiltrować zajętą przez Francuzów wyspę należącą do Korony Brytyjskiej. Niestety, nie jest możliwy download Pirates of the Caribbean w wersji demo. A szkoda, bowiem otrzymujemy tu duży świat do swobodnej eksploracji.

W Pirates of the Caribbean możesz stanąc zarówno po stronie Anglików, jak i Francuzów, nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś został niezależnym piratem. W grze czekają Cię dziesiątki questów do wyknania oraz masa bohaterów niezależnych, od których je zyskujesz. Jak to w grach fabularnych bywa, za każdą udaną misję otrzymujesz punkty doświadczenia, które zmieniasz w punkty umiejętności swej postaci. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demo Pirates of the Caribbean do pobrania za darmo, ponieważ efektownie prezentują się tutaj walki – zarówno te toczone pomiędzy okrętami, jak i pojedynki wręcz. Nadto wprowadzono zmienne warunki pogodowe, więc podczas żeglugi możesz spodziewać się odmiennych warunków, co wpływa znacznie na sterowność okrętu.

Niestety, nie można grać w Pirates of the Caribbean online – tytuł ten przeznaczony jest tylko dla jednego gracza. W naszym kraju wydano Pirates of the Caribbean po polsku, dlatego tez nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Pirates of the Caribbean. Za wydanie wersji Pirates of the Caribbean pl odpowiada CD Projekt. Jeśli chcesz zobaczyć grę w akcji, obejrzyj trailer Pirates of the Caribbean, jaki znajduje się na naszych stronach.

Dla posiadaczy tej gry mamy także patch Pirates of the Caribbean – ściągnij go koniecznie, jeśli masz pełną wersję gry - oraz kody do Pirates of the Caribbean. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Pirates of the Caribbean za free. Ukażą Ci one, jak prezentuje się oprawa wizualna tej produkcji. Nadto świetnie pasują na tapety. Choć gra ukazała się w 2003 roku, bez problemów powinieneś pograć w Pirates of the Caribbean na Windows 7, Viście i XP. Pojawiła się także konwersja gry na Xbox. Możesz więc pograć w „Piratów” na tej konsoli. Pirates of the Caribbean to tytuł przeznaczony dla każdego miłośnika swobodnej zabawy oraz oczywiście piratów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pirates of the Caribbean

dodał: tyska28 , 12.12.2010

dobra

dodał: adamopy2000 , 23.02.2010

fajny