Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two

Kategoria: RPG
Producent: Hothead Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.05.2009
Rozmiar: 310 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 212

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two

  • procesor: Pentium III, AMDAthlonTM 1.0 GHz
  • karta graf.: ATI RadeonTM 9500, NVIDIA GeForceTM FX 5200, Intel GMA 950 z 64 MB RAM
  • 512 MB RAM
  • 350 MB HDD
Opis - Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two

Pobierz darmowe demo niezwykłej gry fabularnej Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two!

Gra Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness jest drugą grą z serii zaplanowanych tytułów opowiadających o detektywach Gabe i Tycho. Jej akcja osadzona jest w 1922 roku, zaś fabuła nawiązuje do pulpowej fantastyki tamtego okresu. Toczy się ona w mieście Nowa Arkadia, z którego obaj bohaterowie po wydarzeniach z pierwszej części chcą wynieść się jak najdalej.

Epizod drugi to nowe postacie na drodze Twoich bohaterów, lokacje do odwiedzenia, przeciwnicy do pokonania i oczywiście zagadki do rozwikłania. Jeżeli nie posiadasz pierwszej części, możesz pobrać jej demo, a jeżli spodobała Ci się pierwsza, pobierz demo drugiej i zobacz, w jakich teraz tarapatach są Twoi bohaterowie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two