Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Path of Exile

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Grinding Gear Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Path of Exile
Czy gra, która swoją strukturą przypomina Diablo, z tym, że jest darmowym produktem, możliwym do odpalenia online może brzmieć ciekawie? Takie w skrócie jest Path of Exile.

Gra, jak mówią sami twórcy jest policzkiem dla dzisiejszych designerów RPG, którzy tworzą zdecydowanie przekoloryzowane levele. W przypadku Path of Exile grafika jest stworzona w starym, dobrym, nieco mrocznym stylu, co nie znaczy, że nie jest w stanie pozytywnie zaskoczyć. Fabuła opowiada historię śmiałka (w zależności od wyboru gracza będzie to wojownik, templariusz, łucznik, szermierz bądź wiedźma), który zostaje wygnany ze swojej rodzinnej krainy do pełnego zła i nieprzyjaźnie nastawionych istot świata zwanego Wraeclast. Razem z innymi wygnańcami musi nauczyć się żyć w tym środowisku.

Gra oprócz zdecydowanie mrocznego otoczenia jest również całkiem krwawa, choć przez zaimplementowany rzut izometryczny, nie jesteśmy w stanie dojrzeć tego do końca, co bez wątpienia wpływa na odbiór tego produktu przez młodszych graczy.

Path of Exile został od początku stworzony z myślą o byciu bezpieczną, kompatybilną dla każdego grą online. Wszystkie zdobyte w grze przedmioty, jak również same postacie przechowywane są na oficjalnych serwerach, które jednocześnie objęte zostały specjalnym nadzorem, aby uniknąć ataku hakerów. Gameplay tego tytułu jest niemal identyczny, jak w przypadku Diablo II. Kierujemy swoimi bohaterami jedynie za pomocą myszki, w ten sposób również dokonujemy wyboru odpowiednich opcji dialogowych podczas licznych rozmów z napotkanymi NPC. Mamy więc do dyspozycji grę RPG w pełnym tego słowa znaczeniu, co zdecydowanie stawia ją na czele tegorocznych produktów z tej kategorii, pomimo niewielkiego rozpoznania i znikomych materiałów reklamowych. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Path of Exile