Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

­

Procesor: Pentium 4 3 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 5.5 Gb

Opis - Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy
­

Rok po wydaniu NWN2, ukazał się pierwszy dodatek do gry o tajemniczej nazwie Neverwinter Nights 2: Mask of The Betrayer. Fabuła przenosi nas do momentu zaraz po walce z Królem Cieni. Nasz bohater w neverwinter nights 2 maska zdrajcy budzi się w podziemnych jaskiniach i musi przedostać się przez labirynt korytarzy pełnych dziwnych zjaw i potworów.

­

W nwn 2 mask of the betrayer autorzy wprowadzili wiele nowych broni i przedmiotów, ale też nowe rasy groźnych potworów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Pojawiły się też nowe klasy postaci i nieznane dotąd czary. Ulepszeniom uległ do pewnego stopnia interfejs gracza. Engine graficzny co prawda został tylko nieznacznie zmieniony, ale jeśli chcesz zobaczyć kilka scen z nowej fabuły neverwinter nights 2 mask of the betrayer, zobacz screenshoty z galerii. Niestety ze względu na trudności techniczne takiego przedsięwzięcia autorzy nie zdecydowali się na wydanie dema, więc download Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajcy nie będzie możliwy.

­

Cała rozgrywka w NWN2 MoB przewidziana jest na ok. 15 godzin. Mamy jednak możliwość wyboru różnych ścieżek przygód i różnych zachowań naszego bohatera. Zaczynamy postacią już do pewnego stopnia zaawansowaną, a liczba poziomów została w dodatku zwiększona do 30! Jest więc szansa na stworzenie naprawdę potężnej postaci, również dzięki nowym klasom zawodowym. Łatwiejsze, ale bardziej rozwinięte jest teraz tworzenie i “umagicznianie” uzbrojenia. Podobnie jak w podstawce, kody do neverwinter nights 2 maska zdrajcy wprowadzamy z konsoli po naciśnięciu tyldy (~). Również wymagania sprzętowe są te same co w NWN2.

­

Została już wydana łatka do gry, którą można znaleźć szukając “neverwinter nights 2 mask of the betrayer patch” lub zaglądając na naszą stronę. Przeczytaj opisy innych gier RPG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

dodał: ~:)) , 14.11.2010

fajna gra ;))