Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neverwinter Nights 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Neverwinter Nights 2

­

Procesor: Pentium 4 3 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 5.5 Gb

Opis - Neverwinter Nights 2
­

Neverwinter Nights 2 to sequel popularnej gry RPG lubianej przez licznych fanów erpegów i AD&D w szczególności. Podobnie jak prequel, nwn2 osadzona jest w świecie Forgotten Realms i dostosowana do zasad D&D 3rd ed. Gra neverwinter nights 2 pc ukazała się w październiku 2006 roku. Niedługo później wyszło też wydane przez firmę CD Projekt do neverwinter nights 2 spolszczenie. Światowym producentem neverwinter nights 2 jest Obsidian Entertainment, znany fanom Gwiezdnych Wojen dzięki Star Wars: Knights of the Old Republic.

­

W neverwinter nights 2 gameplay jest wygodny, oparty na przyjaznym dla użytkownika interfejsie, pozwalającym na sterowanie postaciami głównie za pomocą myszy i wybranych skrótów klawiaturowych. Jeśli nie grałeś jeszcze w gry AD&D pen-and-paper lub wersji komputerowej ani w neverwinter nights 2 pobierz screenshoty z naszej galerii, żeby zapoznać się wstępnie z opisywanym interfejsem. Niestety nie jest dostępna wersja neverwinter nights 2 demo, ale możesz zagrać w demo pierwszej części, żeby poczuć jej klimat. Bardzo ważny jest w neverwinter nights 2 tryb multiplayer, pozwalający na grę zarówno w sieci LAN, jak i przez Internet. Popularność gry można ocenić właśnie choćby po rozgrywce w neverwinter nights 2 online, gdzie możemy zobaczyć serwery gry wciąż przyciągające licznych fanów.

­

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki tworzymy postać, której działaniami będziemy kierować przez resztę fabuły, wybierając jej rasę, klasę zawodową, wreszcie umiejętności i cechy. Akcja drugiej części gry toczy się w znanym z poprzedniej części świecie, kilka lat po zakończeniu poprzednich przygód. W sequelu pojawiły się nowe klasy postaci i możliwość zabrania ze sobą aż trzech(!) przyjaciół na raz (każdym z nich można sterować tak jak głównym bohaterem). W neverwinter nights 2 pl możemy cieszyć się w pełni trójwymiarową, dopracowaną grafiką, którą docenimy przy zbliżeniach postaci i detali (interfejs pozwala w każdej chwili zmienić za pomocą scrolla kąt widzenia i odległość kamery od postaci). Engine zwany Electron obsługuje m.in. Shadery 3.0 i dynamiczne oświetlenie. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe czary w nowej oprawie graficznej neverwinter nights 2 ściągnij obrazki z galerii. Wiele z nich to te znane już z poprzedniej części i systemów D&D w ogóle, ale pojawiło się też nieco modyfikacji. Przede wszystkim lepiej zaznaczone są teraz sekwencje przy rzucaniu wielu czarów (zobrazowany został wyraźnie podział na tury).

­

Określone przez producentów neverwinter nights 2 wymagania sprzętowe były w momencie ukazania się gry dość wysokie, ale większość dzisiejszych komputerów poradzi sobie z nimi bez problemu: Pentium IV 3GHz, 1GB RAM, karta graficzna 256MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5,5GB wolnego miejsca na HDD, Windows XP. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie możliwość uruchomienia neverwinter nights 2 na windows 7, ale z pewnością liczna internetowa społeczność fanów poradzi sobie i z tą kwestią.

­

Dla mniej cierpliwych dostępne są do nwn2 kody pozwalające na przyspieszenie rozgrywki i zwiększenie możliwości naszej postaci. Dostępne są one w neverwinter nights 2 za free, niektóre z nich można znaleźć na naszej stronie. W sieci istnieją też liczne, w dużej mierze tworzone przez fanów neverwinter nights 2 dodatki do pobrania. Możemy ich szukać wpisując w wyszukiwarkę neverwinter nights 2 mods. Także do neverwinter nights 2 po polsku dołączony jest tzw. Neverwinter Toolset. Jest to narzędzie pozwalające tworzyć własne scenariusze i dodatki do podstawki neverwinter nights 2 za darmo. Możliwy jest też w neverwinter nights 2 download właśnie tego rodzaju dodatków stworzonych przez innych.

­

Gdy już zdecydujesz się na zakup gry, polecamy do nwn2 patch pozwalający grać bez bugów i z kilkoma ulepszeniami. Można go znaleźć na naszej stronie lub wpisując w wyszukiwarce np. neverwinter nights 2 patch download. Dostępny jest też w neverwinter nights 2 update, za pomocą którego możemy regularnie sprawdzać najnowsze aktualizacje na serwerach producentów. Zapraszamy do przejrzenia innych gier RPG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Neverwinter Nights 2

dodał: ~debile z was , 22.06.2010

lol jacy wy nie ogarnienci nie widzicie ze to sam opis gry u gury nad zdjeciem loll

dodał: wisien102 , 17.06.2010

jak to pobrac???

dodał: ~Wojtek , 13.06.2010

skad to pobrac ??

dodał: ~Ado , 06.06.2010

Super.....yyyyyy...Gdzie to pobrać?

dodał: ~kacpi55501 , 03.01.2010

gdzie to pobrać?