Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neverwinter Nights

Kategoria: RPG
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2009
Rozmiar: 312,88 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1777

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Neverwinter Nights

­

Procesor: Pentium III 800 MHz

Pamięć RAM: 256 MB

Karta graficzna: 32 MB akcelerator 3D

Miejsce na dysku twardym: 1,2 Gb

Opis - Neverwinter Nights
­

Neverwinter Nights to klasyka gatunku RPG, gratka dla fanów Baldur’s Gate i wszelkich gier opartych na systemie AD&D (Advanced Dungeons & Dragons) - w tym wypadku gra osadzona jest też w świecie Forgotten Realms i dostosowana do zasad D&D 3rd ed.

­

Gra neverwinter nights ukazała się 7 lat temu, ale wciąż ma licznych fanów na całym świecie, podobnie jak jej sequel. Niewiele później ukazało się też wydane przez CD Projekt neverwinter nights po polsku. W nwn 1 tworzymy postać, której działaniami będziemy kierować przez resztę fabuły, wybierając jej rasę, klasę zawodową, wreszcie umiejętności i cechy. Jeśli nie grałeś jeszcze w gry AD&D pen-and-paper lub wersji komputerowej ani w nwn pobierz screenshoty z naszej galerii, żeby zapoznać się wstępnie z interfejsem. Możesz też ściągnąć wersję nwn demo korzystając z poniższego linka. Bardzo ważny jest w neverwinter nights tryb multiplayer, pozwalający na grę zarówno w sieci LAN, jak i przez Internet, nawet na łączu o prędkości modemu 56kbps. Od początku planowana była tylko wersja neverwinter nights pc.

­

Gra neverwinter night posiada w pełni trójwymiarową, realistyczną grafikę, która w 2002 roku stanowiła prawdziwą perełkę. Jak zapewniają twórcy, rozgrywka singleplayer z jej rozwiniętą fabułą powinna zapewnić przynajmniej 80 godzin dobrej zabawy. Dla mniej cierpliwych dostępne są do neverwinter nights kody pozwalające na przyspieszenie rozgrywki i zwiększenie możliwości naszej postaci. Można je znaleźć wpisując w wyszukiwarkę nwn kody (przykładowe kody dostępne również na naszej stronie). Opisywane kody dostępne są w nwn za free.

­

Do nwn pl dołączony jest również tzw. Neverwinter Toolset. Jest to narzędzie udostępniane razem z nwn za darmo. Jesteśmy w stanie dzięki niemu tworzyć własne scenariusze wzorem prawdziwego Mistrza Gry. Możliwy jest też w nwn download paczek fabularnych stworzonych przez internetową społeczność właśnie za pomocą Neverwinter Toolset. Dostępne są też rozwinięcia twórców gry i różne stworzone specjalnie z myślą o neverwinter nights mods, czyli dodatkowe moduły/rozwinięcia. Według fanów nwn spolszczenie także prezentuje się dobrze i nie psuje rozgrywki.

­

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe czary w nwn ściągnij obrazki z galerii. Zachęcamy też do pobrania neverwinter nights demo. Istnieją również liczne dodatki do nwn do pobrania z portali współtworzonych przez fanów gry.

­

Wymagania sprzętowe Neverwinter Nights to jedynie Pentium III 800MHz, 256MB RAM, karta graficzna 32MB i 1,2GB wolnego miejsca na HDD. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie możliwość uruchomienia nwn na windows 7, ale z pewnością liczna internetowa społeczność fanów poradzi sobie i z tą kwestią.

­

Gdy już zdecydujesz się na zakup gry, polecamy wydany do neverwinter nights patch pozwalający grać bez bugów i z kilkoma ulepszeniami. Można go znaleźć na naszej stronie lub wpisując nwn patch w wyszukiwarce. Zapraszamy do przeglądnięcia innych gier RPG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Neverwinter Nights

dodał: ~arturb22 , 27.09.2009

pod windows 7 gra działa idealnie