Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 3

Kategoria: RPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.12.2010
Rozmiar: 2.1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 851

Brak

Wymagania sprzętowe - Mass Effect 3

  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza)
  • 15 GB HDD
Opis - Mass Effect 3
Mass Effect 3 to trzecia część przygód komandora Shepara i jego walki o przetrwanie ludzkiej rasy. Gra produkcji BioWare to kolejny, świetny RPG, który zapowiada się na naprawdę grywalny produkt.

Jak mówią sami producenci, ME 3 będzie zwieńczeniem historii bodajże najbardziej znanego komandora w historii gier komputerowych. Następne tytuły ze stajni BioWare będą opisywać już inne perypetie, zupełnie nowych bohaterów. Choć sama historia nie odbiega zbytnio od tego co mieliśmy okazję oglądać w poprzednich częściach tej gry (znów bowiem główne zagrożenie stanowią śmiercionośni Żniwiarze), to możemy być pewni, że będzie ona wciągająca.

Mechanika rozgrywki również pozostała niezmieniona, nie mniej jednak bliżej jest jej do gry akcji niż samego RPG. Znów podczas walk będziemy używać systemu osłon, który tworzą elementy otoczenia, jego funkcjonalność tym razem została nieco rozbudowana, głównie dzięki dodatkowym ruchom i możliwości pozostawania w ukryciu i prowadzenia ataków jednocześnie. Takie postawienie sprawy doprowadziło również do zmiany AI przeciwników. Ci, będą nas teraz częściej flankować, używać różnorakich technik czy, tak jak my, korzystać z osłon. Zdecydowanie nałożono również nacisk na elementy akcji. Niektórzy zapewne pamiętają mechaniczne narzędzie z poprzednich części zwane Omni Tool. Tym razem światło dzienne ujrzy również Omni Blade, czyli śmiercionośne ostrze, szczególnie efektywne na bliskie odległości.

Niebanalne znaczenie, choć nieco odłożone na drugi tor, będą miały elementy RPG, szczególnie dialogi oraz podjęte w poprzednich odsłonach decyzje. Tradycyjnie już, historia będzie toczyć się takim torem, jaki ukształtowaliśmy grając w pierwszą część Mass Effect, co bez wątpienia jest przyciągającym elementem. Nie zabraknie również skomplikowanych dialogów oraz kolejnych wyborów moralnych, istotnych o tyle, o ile w tle ważą się losy nie tylko naszej planety, ale również całej rasy.

Graficznie Mass Effect 3 prezentuje się znakomicie. Grafika, która i tak stała na wysokim poziomie w poprzedniej części, w tej została dodatkowo dopieszczona i podrasowana, by być jeszcze ładniejszą. Najprawdopodobniej będziemy mogli pograć nie tylko w trybie singleplayer ale również multiplayer, co stanowi kolejny atut dzieła BioWare.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mass Effect 3