Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory

Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 15 GB HDD
Opis - Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory
Kasumi's Stolen Memory to dodatek do Mass Effect 2, który dodaje do podstawowej wersji gry tytułową postać Kasumi, a także jedną dodatkową misję. Jeśli posiadasz Mass Effect 2, z pewnością przyda Ci się to rozszerzenie. Niestety, Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory nie jest za darmo. Aby pobrać ten dlc Mass Effect 2, musisz uiścić opłatę. Dopiero wówczas będzie możliwy download Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory.

Kasumi to dość tajemnicza postać. Potrafi też świetnie kamuflować się, przez co może na moment stać się niewidzialna. Z pewnością przyda się to podczas dodatkowej misji, gdzie mamy za zadanie spenetrować skarbiec pewnego konesera dzieł sztuki i zyskać stamtąd dane. Poza tym niedostępny za free dodatek Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory wnosi do zabawy karabin maszynowy Locust.

Jeśli więc chcesz zwiększyć gameplay ME2 o 2-3 dodatkowe godziny zabawy, pobierz Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory po zapłaceniu za niego. Prawdziwy fan Sheparda na pewno nie odpuści takiej okazji. A jak prezentuje się zabawa w praktyce, pokazują to materiały wideo, które znajdziesz na sąsiednich stronach naszego portalu. Mamy zarówno trailer Kasumi’s Stole Memory, jak też i gameplay ukazujący rozgrywkę.

W naszym kraju można pobrać Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory po polsku, tak więc nie będzie Ci potrzebna znajomość angielskiego do zabawy. Za wydanie Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory pl odpowiada Electronic Arts. A czy warto zapłacić? Obejrzyj filmiki, a przekonasz się o tym!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory