Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 2: Firewalker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mass Effect 2: Firewalker

Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 15 GB HDD
Opis - Mass Effect 2: Firewalker

Mass Effect 2: Firewalker to dodatek do Mass Effect 2, który możesz pobrać ze strony gry.  Każdy, kto zagrywał się w ten tytuł, powinien zwrócić na niego szczególną uwagę.  Dlaczego? Mass Effect 2: Firewalker to dodatkowe misje do podstawki, a co jest największą atrakcją - to udostępnienie graczom poduszkowca, dzięki któremu można przemierzać obce planet. Dzięki temu i tak świetna już zabawa staje się jeszcze lepsza.

Download Mass Effect 2: Firewalker jest możliwy bezpośrednio z poziomu gry. Jeśli więc masz oryginalny jej egzemplarz, pobierz Mass Effect 2: Firewalker i ciesz się uatrakcyjnioną zabawą. Choć rozszerzenie Mass Effect 2: Firewalker nie wyszło po polsku, nie musisz się tym kłopotać. Dlaczego? Dodatek działa z polską wersją językową, więc zachowuje się tak, jakbyśmy mieli Mass Effect 2: Firewalker pl.

Niestety, nie skorzystają z dodatku Mass Effect 2: Firewalker posiadacze PS3. Podobnie jak i pełna wersja gry, tak i Mass Effect 2: Firewalker jest na PC. Nie brak również wersji Mass Effect 2: Firewalker na Xbox 360. Jeśli chodzi o wersję komputerową, wymagania Mass Effect 2: Firewalker nie różnią się od wymagań dla podstawki.

Mass Effect 2: Firewalker za free z pewnością sprawi, że ponownie wrócisz do tego niezwykłego świata gry. Jak wspomnieliśmy, darmowy Mass Effect 2: Firewalker dodaje nowe misje – jest ich dokładnie pięć i trzymają poziom zadań z podstawowej wersji. Należy tez docenić firmę BioWare, która zdecydowała się zrobić prezent dla graczy i podarowała im Mass Effect 2: Firewalker za darmo. Oby inni wydawcy poszli w jej ślady.



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mass Effect 2: Firewalker

dodał: ~marecki661 , 26.03.2010

Pomysł ciekawy ale misje słabiutkie i nudne.