Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marvel Heroes 2015

Kategoria: RPG
Producent: Gazillion Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.08.2015
Rozmiar: 80,04 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Marvel Heroes

Minimalne wymagania systemowe:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz lub AMD Athlon X2 2.1 GHz
Pamięć systemowa: 3 GB RAM
Karta graficzna: 512 MB NVIDIA GeForce 8800, AMD Radeon HD 4800 lub Intel HD Graphics 3000

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: Quad Core (Intel Core i7, Core i5 lub AMD FX Series)
Pamięć systemowa: 8 GB
Karta graficzna: 2 GB Nvidia GTX 600 lub 700 Series, AMD R9 lub HD7900 Series
Opis - Marvel Heroes
Marvel Heroes 2015 to gra z gatunku RPG i MMO, która przypadnie do gustu w głównej mierze wielbicielom komiksów i superbohaterów amerykańskiego wydawnictwa Marvel, znanego na całym świecie również z produkcji filmów i gier. W grze możemy wcielić się w postać słynnego bohatera i stawić czoła licznym złoczyńcom i czarnym charakterom. 

Jeśli ktoś lubi Spider-Mana, Kapitana Amerykę lub Iron Mana, z pewnością spędzi przy tej produkcji długie godziny. Co prawda nie jest to tak dopracowany tytuł jak płatna i bardziej komercyjna konkurencja, nie mniej jednak z pewnością dostarczy długich godzin zabawy. jeśli ktoś nie dysponuje mocnym sprzętem dla graczy za kilka tysięcy złotych i chce od czasu do czasu się trochę rozerwać, powinien być z tego darmowego tytułu zadowolony. 

Fabuła gry jest prosta i w pełni pasuje do konwencji komiksów i opartych na nich filmów. Czarny charakter, czyli Dr. Doom chce zmienić świat z pomocą potężnej Kosmicznej Kostki, a superbohaterowie starają się pokrzyżować mu plany. Do walki możemy wybrać jedną z wielu postaci tj. Spider-Man, Hulk, Czarna Wdowa, Colossus, Cyclops czy Ant-Man. Wybór jest oczywiście o wiele większy i co ciekawe, twórcy systematycznie dodają do gry kolejne postacie. Naturalnie każdy z herosów charakteryzuje się innymi zdolnościami, mocami oraz charakterem sterowania. Jedni wolą bezpośrednie konfrontacje, inni walczą na dystans lub korzystają z pomocy magii lub specjalnych mocy. 

Nie zabrakło elementów RPG, dzięki czemu każdą z postaci możemy ulepszać i awansować na wyższy poziom korzystając z doświadczenia zdobywanego podczas gry, choć z drugiej strony nie jest to tak rozbudowane, jak w pełnoprawnych grach z tego gatunku. W Marvel Heroes 2015 nie zabrakło typowych elementów dla tego typu gier, jak np. poukrywanych skrzyń czy też bossów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć po zakończeniu kolejnego poziomu. Do wyboru jest kilka poziomów trudności, dzięki czemu nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu z zabawą. 

Niestety minusem mogą być tak zwane mikropłatności, czyli opłaty za dodatkowe zdolności, etapy, itp. Mimo to nie musimy z nich korzystać, choć może się to wiązać z dłuższym oczekiwaniem lub trudniejszą rozrywką. Wymagania sprzętowe stoją na dość rozsądnym poziomie, choć gra na najwyższych ustawieniach może wymagać mocniejszego sprzętu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Marvel Heroes