Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mars

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Spiders
Data dodania: 15.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Mars
Zapowiadany na rok 2011 Mars to gra, która łączy ze sobą rozgrywki znane z RPG, jak też i bijatyk. Choć takie połączenie może wydawać się zaskakujące, to jednak ma ono swój sens. Akcja zabawy osadzona jest w przyszłości, kiedy to Czerwona Planeta została skolonizowana. Do wyboru mamy jedno z dwojga bohaterów – mężczyznę imieniem Seth lub kobietę zwącą się Pandora. Gameplay Mars jest również nietypowy ze względu na użycie jako jednej z najbardziej destrukcyjnych broni… światła.

O co jednak właściwie chodzi w tej zabawie? Choć historia zarówno kobiety, jak i mężczyzny jest inna, obie opowiadają o poszukiwaniu własnego miejsca na świecie. Jako że Mars jest rozdarty konfliktami i kłótniami, nietrudno się domyślić, że dochodzi do zamieszek i sytuacja jest dość niespokojna. W takich realiach będziemy grać, a ponieważ premiera Mars zbliża się do nas wielkimi krokami, warto odwiedzić oficjalną stronę gry. Podczas rozgrywki będziemy mieć wpływ na otoczenie – jego interaktywność zapowiadana jest przez producenta na wysoką. Jak dotąd ukazał się tylko jeden trailer Mars, a ponadto sporo grafik. Niektóre z nich znajdują się w galerii przy tej zapowiedzi.

Mars zostanie wydany na PC oraz w wersjach konsolowych na Xbox 360 i PlayStation 3. Jak na razie nie znalazł się polski wydawca, jednak tytuł ten zapowiada się dość obiecująco – jak widzimy po grafikach, nie zabraknie walk z potworami przyszłości oraz sugestywnego klimatu. Jak potoczą się losy Czerwonej Planety? To zależy tylko od gracza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mars