Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magicka

Kategoria: RPG
Producent: Arrowhead Game Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.09.2011
Rozmiar: 240 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 768

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Magicka

Procesor: 2.4 GHz

RAM: 2 GB

Karta grafiki posiadająca 512 MB pamięci (karta nVidia GeForce 8800 lub jeszcze wydajniejsza)

2 GB miejsca na dysku

Opis - Magicka

Magicka przenosi nas w świat fantasy, któremu zagraża potężny czarnoksiężnik. Wykorzystując magiczne istoty przywołane za pomocą czarów, zamierza opanować bezbronną krainę.

W grze nie możemy wybrać profesji naszego bohatera. Wcielamy się w czarodzieja. Jak więc można się domyślić, podczas walk będziemy wykorzystywać różnego rodzaju zaklęcia. Tworzymy je wykorzystując do tego runy, których jest osiem rodzajów. Możemy je łączyć w przeróżnych kombinacjach, z których każda daje inny czar. Ilość zaklęć jest więc naprawdę bardzo duża. Kampania dla jednego gracza składa się z 11 poziomów, na których czekają na nas różnego rodzaju demony oraz inne potwory, przyzwane przez złego czarnoksiężnika.

Ciekawym dodatkiem do gry Magicka, jest tryb Challenge. Stawia on przed nami szereg różnych wyzwań, których musimy się podjąć. Grać możemy również w trybie kooperacji, w którym uczestniczy maksymalnie czterech graczy. W czasie wspólnej rozgrywki należy jednak pamiętać, że używane przez nas zaklęcia, są tak samo groźne dla naszych sojuszników jak dla wrogów. Łatwo jest więc zabić naszego kompana, który akurat znajdzie się w obszarze rażenia naszego czaru

Może się wydawać, że Magicka to produkcja, która nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle swoich konkurentów. Jest jednak pewien element, niespotykany w żadnej innej grze RPG. To niesamowite poczucie humoru. W grze znajdziemy pełno żartów, oraz nawiązań do współczesnej kultury, w tym również innych znanych produkcji takich jak World of Warcraft. Nie dane nam jednak będzie to usłyszeć. Język używany przez bohaterów, brzmi jak połączenie szwedzkiego i angielskiego z domieszką chińskiego. Musimy więc opierać się na na napisach, pojawiających się podczas dialogów i pozwalających zrozumieć nam postacie w grze. Magicka to bez wątpienia jeden z nielicznych tytułów, w których podczas ratowania świata, będziemy po prostu płakać ze śmiechu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Magicka