Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Loki

Kategoria: RPG
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.10.2011
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 548

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Loki

Procesor: 3.2 GHz,

RAM: 1 GB

Karta grafiki: nVidia GeForce 6800 GT lub wydajniejsza (musi posiadać 256 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 7 GB

Opis - Loki

Loki jest grą RPG, która już na starcie proponuje odejście od klasyki gatunku. Chodzi mianowicie o postacie, które w tym przypadku są dość nietypowe.

Mamy do wyboru czarnoksiężnika pochodzącego z Egiptu, szamana z południowej Ameryki a także wojowników, wywodzących się odpowiednio z Grecji lub Skandynawii. Pochodzenie dostępnych w grze postaci, ma znaczenie gdyż fabuła nawiązuje, do kultury tych regionów. Dlatego też na naszej drodze staną bogowie a także mityczne stworzenia, takie jak Fenrir czy Minotaur. Oczywiście wybór każdego z bohaterów, wiąże się z decyzją o preferowanym sposobie rozgrywki. Wojownicy lepiej sprawdzą się podczas walki w zwarciu a czarnoksiężnik oraz szaman, gdy wolimy używać magii. 

Rozgrywka w Loki nawiązuje do klasycznych gier hack'n'slash, musimy więc pokonywać napotkanych wrogów a za zdobyte dzięki temu fundusze i doświadczenie, ulepszać ekwipunek i rozwijać naszą postać. Głównym przeciwnikiem jest Set, czyli egipski bóg ciemności i chaosu. Przemierzając krainy nawiązujące do czterech kultur, z którymi związani są bohaterowie walczymy z różnorodnymi przeciwnikami, których pokonanie będzie często wymagało od nas nie tylko siły ale też sprytu. Dodatkowo świat Loki cechuje losowość, dzięki czemu nawet gdy gramy ponownie, rozgrywka przebiega inaczej niż wcześniej. Dla fanów znudzonych rywalizacją ze sztuczną inteligencją, przygotowano tryb sieciowy umożliwiający nie tylko bezpośrednią konfrontację z innymi graczami, ale też współpracę z nimi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Loki