Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lionheart: Legacy of the Crusader

Kategoria: RPG
Producent: Reflexive Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.08.2009
Rozmiar: 151.04
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1769

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Lionheart: Legacy of the Crusader

  • Procesor Pentium III 1.2 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 8MB
Opis - Lionheart: Legacy of the Crusader
Lionheart: Legacy of the Crusader to gra cRPG firmy Reflexive Entertainment, która ukazała się na rynku w 2003 roku (również w Polsce, dzięki firmie CD Projekt). Świat Lionheart to XVI-wieczna Europa w wersji fantasy, z magią, inteligentnymi istotami przeróżnych ras i innymi niezwykłymi zjawiskami. Gra lionheart to rpg wzorowany na kultowej serii postapokaliptycznych erpegów Fallout, działających w oparciu o system gry zwany SPECIAL, użyty również w lionheart. Stworzony właśnie dla Fallouta system bazujący na GURPSie odpowiada za proces tworzenia postaci i jej 7 cech (od nich wzięła się nazwa-akronim: Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility, Luck), z drobnymi modyfikacjami twórców lionheart. We wczesnych fazach tworzenia gry lionheart na pc używano nawet roboczego tytułu Fallout Fantasy, obie gry wydała zresztą ta sama firma Interplay. Jeśli podobał Ci się więc klimat Fallouta, ściągnij demo gry lionheart legacy of the crusader – download przy użyciu linka poniżej i przenieś się w nieco inne klimaty XVI-wiecznej świata fantasy.
W lionheart rpg gameplay skupia się na kierowaniu jednym głównym bohaterem i jego losami. Na swojej drodze spotykamy historyczne postaci, jak np. Joannę d’Arc. Całości towarzyszy nieustannie obecny w lionheart legacy epicki soundtrack. W lionheart legacy of crusader mamy też dostęp do trybu multiplayer, pozwalającego na rozgrywkę w sieci LAN i Internecie od 1 do 4 graczom. Jeśli chcesz zagrać w lionheart download dema dostępny jest na naszej stronie. Wymagania to tylko CPU 600MHz, 128MB RAM i Windows 98. Inforujemy też, że istnieje wydany oficjalnie do lionheart legacy of the crusader patch poprawiający bugi w grze. Udostępniany za darmo lionheart patch możliwy jest do ściągnięcia również przez link na naszej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lionheart: Legacy of the Crusader