Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Legend: Hand of God

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Master Creating
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Legend: Hand of God

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:5 GB
Opis - Legend: Hand of God
Legend: Hand of God to gra osadzona w świecie fantasy, rozgrywana w  bardzo popularnej konwencji łączącej elementy gry akcji (walka i poruszanie się po świecie gry) oraz cRPG – rozwój postaci poprzez zdobywanie doświadczenia ect. Fabuła gry jest standardowa jak na tego typu produkcje – świat nazywany Aris, w którym żyje nasz bohater – Targon, został zaatakowany prze hordy złowrogich potworów i demonów. Aby powstrzymać inwazje bohater musi odnaleźć tytułowy artefakt pod nazwą „Ręka Boga”. Nasza postać ma do wyboru dwie spośród pięciu dostępnych dlań dróg rozwoju, które decydują o jej profilu. Świat gry za każdym razem generowany jest losowo, a ciekawą innowacją jest mały elf, który pod postacią kursora, towarzyszy nam w naszej podróży i udziela cennych wskazówek. Gra korzysta z Cinematic Combat System dzięki czemu toczone przez nas walki wyglądają naprawdę interesująco i są niepowtarzalne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Legend: Hand of God

dodał: ~asd , 24.06.2009

gdzie to sie sciaga?