Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icewind Dale: Serce Zimy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Black Isle Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Icewind Dale: Serce Zimy

  • Pentium II 266MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Icewind Dale: Serce Zimy
Pierwszy dodatek Black Isle Studios do cRPG Icewind Dale wydany kilka miesięcy po ukazaniu się podstawki został nazwany icewind dale heart of winter (wypuszczony jako icewind dale serce zimy po polsku). W pierwotnej wersji gry jako drużyna bohaterów przemierzaliśmy góry i podziemia niebezpiecznych lodowych krain świata Forgotten Realms w rozgrywce opartej na systemie AD&D. Walczyliśmy z licznymi potworami i potężnymi istotami, przy użycia miecza lub magii, by zrealizować w końcu powierzone nam zadania. Nie inaczej jest też w icewind dale serce zimy. Podobnie jak podstawka, rozszerzenie zapewnia nam możliwość rozgrywki w trybach single- i multiplayer w drużynie składającej się z maksymalnie 6 graczy. Niestety nie jest możliwy dla zainteresowanych icewind dale heart of winter download wersji demonstracyjnej.
W Sercu Zimy Twoja drużyna będzie musiała odeprzeć atak srogich, silnych Barbarzyńców, których nieznane dotąd „rodzaje” zobaczymy w dodatku. W związku z tym pojawi się wiele nowych zadań do zrealizowania i nowe obszary do zgrindowania. Pojawiły się też drobne usprawnienia, jak dodatkowe schowki na karcie każdej postaci. A wreszcie – jest aż 60 nie znanych dotąd czarów (także dla druidów i kapłanów, którzy przestają w dodatku pełnić rolę ozdobną, a mogą brać równoprawny udział w walce)!
Na koniec warto zaznaczyć, że ukazał się icewind dale heart of winter patch 1.41 poprawiający różne błędy w podstawowej wersji dodatku. Jeśli masz pierwszą wersję icewind dale serce zimy pobierz go za darmo z sieci. Niestety zainteresowani icewind dale serce zimy na download wersji demonstracyjnej nie będą mogli liczyć, skoro nie ukazała się ona do tej pory.
Uwaga! Firma Black Isle Studios zrobiła prezent swoim fanom, wydając darmowy dodatek Icewind Dale: Heart of Winter - Trials of the Luremaster, uzupełniający Serce Zimy o dodatkowe misje i liczne ulepszenia!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Icewind Dale: Serce Zimy