Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icewind Dale II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Interplay
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Icewind Dale II

  • Intel Pentium III 500 (AMD Duron lub Athlon),
  • 128MB RAM,
  • 16x CD-ROM,
  • DirectX 8.0+
Opis - Icewind Dale II
Gra icewind dale 2 z 2002 r. to sequel gry cRPG osadzonej w settingu AD&D Forgotten Realms, której akcja toczyła się w północnych, lodowych obszarach tego świata, którego góry i jaskinie przemierzaliśmy jako 6-osobowa drużyna. Walczyliśmy z licznymi potworami i potężnymi istotami, przy użycia miecza lub magii, by zrealizować w końcu powierzone nam zadania, zarówno w podstawce, jak i w dodatku Serce Zimy. W sequelu pojawia się wiele nowych broni i czarów (łącznie z tymi z Serca Zimy), a całość oparta jest na ulepszonym enginie Infinity. Tak jak w pierwszej części, istnieje w icewind dale 2 tryb multiplayer pozwalający nam na grę w sieci LAN i Internecie, jednak maksymalnie aż w 8 osób (w prequelu max. 6). Niestety nie będzie możliwy w przypadku icewind dale 2 download wersji demonstracyjnej, ponieważ nie została wydana. Zainteresowanym icewind dale ii polecamy download dema pierwszej części, by poznać klimat i gameplay tego erpega.
W icewind dale ii również przyjdzie nam zmierzyć się z przygodami czekającymi na nas na dalekiej północy, jak również z groźnymi istotami zamieszkującymi te tereny. Towarzyszy nam też w icewind dale 2 ciekawy soundtrack, oddający klimat wyprawy poszukiwaczy przygód. W sequelu naszym głównym przeciwnikiem będą hordy wspieranych magią Goblinoidów atakujące ludzkie miasta dalekiej północy.
Ukazał się do icewind dale 2 patch w wersji 2.01 poprawiający kilka bugów i wprowadzający drobne usprawnienia (pobierz oficjalny icewind dale ii patch z naszej strony). Dostępne są też do icewind dale 2 kody ułatwiające rozgrywkę przez dodanie naszej postaci złota czy umiejętności (wszystkie kody do icewind dale 2 dostępne są w sieci). Zgłaszano problemy z funkcjonowaniem icewind dale 2 na windows vista, ale problem dotyczy sterowników do nowych kart graficznych, które wymagają dostosowania ustawień, a icewind dale 2 śmiga na Viście bez problemu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Icewind Dale II

dodał: ~Kamillzaborniak , 08.08.2016

pieknie

dodał: ~co tam , 28.02.2016

co tam

dodał: ~liroi , 27.10.2015

co tam....