Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icewind Dale

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Black Isle Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Icewind Dale

  • Procesor Pentium II (lub zgodny) 233 MHz
  • 32 MB RAM,
  • Windows 95/98/XP/Vista* (*Gra nie była projektowana dla systemu Windows Vista, mimo to powinna działać poprawnie w tym systemie),
  • Karta graficzna zgodna z DirectX z 4 MB pamięci RAM,
  • Karta dźwiękowa zgodna z DirectX,
Opis - Icewind Dale
Gra icewind dale to cRPG stworzony przez Black Isle Studios w 2000 roku (w tym samym roku zostało wydane przez CD Projekt icewind dale po polsku). Jest to kolejny, po kultowym Baldur’s Gate, tytuł stworzony w oparciu o zasady AD&D w settingu Forgotten Realms. Gry takie jak icewind dale i baldur’s gate pozwalają fanom erpegów pen-and-paper na nieco bardziej dynamiczną zabawę w ulubionych światach. Gra zapewnia rozgrywkę w trybie singleplayer, dostępny jest też w icewind dale multiplayer (standardowo - do 6 graczy). Podobnie jak wspomniany Baldur gra wykorzystuje engine Infinity. Niestety nie zostało wydane icewind dale demo. Jest za to możliwy dzięki twórcom icewind dale download licznych obrazów i filmów dla fanów (na stronach producenta i w fanklubach). Dostępne są w sieci dla wszystkich zainteresowanych icewind dale za darmo.
W icewind dale 1 przemierzamy ciemne, mroźne lochy skutych lodem północnych obszarów świata Forgotten Realms (screeny pokazujące klimaty gry icewind dale do pobrania z galerii powyżej). Jest tu miejsce na niezwykłe przygody, starcia z groźnymi górskimi potworami i na nieustannie trwającą walkę dobra ze złem. Jest wiele nowych broni i magicznych przedmiotów. Co ciekawe, każdy poszczególny czar w grze ma swoją własną animację. W icewind dale pl fabuła nie skupia się wokół jednej postaci; już na początku gry tworzymy całą drużynę, która maksymalnie może składać się z 6 członków, i właśnie jako zgrany zespół mamy wypełniać kolejne zadania (jeśli chcesz zobaczyć przykładowe postaci z icewind dale pobierz screeny z naszej galerii). Został wydany do icewind dale patch poprawiający bugi w pierwotnej wersji gry. Możliwe są też do użycia w icewind dale kody wpisywane w konsoli po wciśnięciu Ctrl+Tab.
Zgłaszano problemy z funkcjonowaniem icewind dale na windows vista, ale, jak się okazało, problem leżał w sterownikach do nowych kart graficznych, które wymagają dostosowania ustawień, a icewind dale śmiga na Viście bez problemu. Niestety nie jest dostępne icewind dale w wersji demo. Możliwy jest za to dla graczy icewind dale download licznych tworzonych przez fanów materiałów związanych z grą.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Icewind Dale

dodał: ~konik83 , 28.11.2010

super gra polecam

dodał: ~EDDDDDDDD , 06.11.2010

bardzo fjna gra;p

dodał: ~w , 21.01.2010

nie ma ;x

dodał: ~??? , 14.09.2009

Gdzie tu jest pobieranie ???