Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hunted: The Demon's Forge

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: inXile Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Hunted: The Demon's Forge

Wymagania już wkrótce.
Opis - Hunted: The Demon's Forge

Hunted: The Demon's Forge to gra rpg, której premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Przeniesiemy się tutaj do świata fantasy, gdzie – jak zwykle – czeka nas walka z siłami zła. Jako że jest jeszcze sporo czasu do pojawienia się gry na półkach sklepowych, póki co nie jest jeszcze możliwy download Hunted: The Demon's Forge w wersji demonstracyjnej – nie wiadomo w ogóle, czy taka powstanie.

Gameplay Hunted: The Demon's Forge to kalsyczne rpg, gdzie do wyboru mamy jedno z dwójki bohaterów: wojownika Caddoca lub łuczniczkę Elarę. Jak pokazują nam to screeny Hunted: The Demon's Forge, będziemy mieli do czynienia z ponurym, pełnym potworów i nieumarłych światem. Będzimy mogli eksplorować go samotnie lub tez w trybie kooperacji z drugim graczem. Dzięki wspólnej zabawie mamy większe szanse na pokonanie hord wrogów. Jak na razie nie jest dostępny żaden trailer Hunted: The Demon's Forge, ani też filmik pokazujący grę.

Jeśli jednak chcesz, pobierz grafiki Hunted: The Demon's Forge. Doskonale nadają się na tapety lub też przyozdobienie strony poświęconej fantasy. Oczywiście te obrazki z Hunted: The Demon's Forge są za darmo. Z pewnością galeria Hunted: The Demon's Forge wzrośnie w miarę publikacji przez producent kolejnych obrazków.

Będziemy można pograć w Hunted: The Demon's Forge na PC. Na razie jednak nie są znane wymagania Hunted: The Demon's Forge w wersji komputerowej. Wiadomo też, że tytuł ukaże się na konsole. Będziesz mógł więc pokonywac kolejnych przeciwników w Hunted: The Demon's Forge na Xbox 360, nie zabraknie również konwersji Hunted: The Demon's Forge na PS3.

Nie wiadomo na razie, kto będzie odpowiedzialny za wydanie Hunted: The Demon's Forge pl. Jednak z pewnością doczekamy się edycji Hunted: The Demon's Forge po polsku, ponieważ miłośników tego typu zabaw u nas nie brakuje. Jeśli jednak nie doszłoby do wydania tej gry, pozostaje mieć nadzieję, że pojawi się jakieś spolszczenie Hunted: The Demon's Forge za free.

Choć premiera Hunted: The Demon's Forge będzie miała miejsce dopiero za rok, to jednak warto już dziś zwrócić uwagę na ten tytuł - tym bardziej, że galeria Hunted: The Demon's Forge wygląda dość obiecująco. Miejmy nadzieję, że i fabuła tej produckji okaże się porywająca.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hunted: The Demon's Forge

dodał: Sciagac , 13.04.2010

cos w stylu gothic