Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Neverwinter

Kategoria: RPG
Producent: Atari
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.09.2011
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 221

Brak

Wymagania sprzętowe - Heroes of Neverwinter

Adobe Flash Player

Konto na Facebooku

Stałe łącze internetowe

Opis - Heroes of Neverwinter

Zapewne wielu z Was kojarzy gry pt. Neverwinter Nights, które dawniej były jednymi z najlepszych produktów RPG, jakie wyprodukowano. Owe tytuły łączyły w sobie wszystko to co tygrysy lubiły najbardziej – świetną fabułę, magiczny świat oraz całą masę zadań zarówno głównych, jak i pobocznych. Twórcy gry zdecydowali się po latach stworzyć facebookowe, odpowiednio uproszczone wydanie, nazwane Heroes of Neverwinter.

Gra została wtłoczona w popularny ostatnio gatunek gier przeglądarkowych, szczególnie tych, które łączą w sobie rozgrywkę dla jednego gracza z możliwościami stricte społecznościowymi. Facebook jest więc idealnym miejscem do wdrożenia tego typu mechanizmu, toteż możemy pograć jedynie na tym, popularnym portalu społecznościowym, udostępniając aplikacji jedynie kilka danych profilowych.

Gra została oficjalnie zaliczona do znanego i lubianego kanonu Dungeons and Dragons co bez wątpienia świadczy o jej jakości. Po zainstalowaniu aplikacji (na co składa się wgranie m.in. najnowszego Adobe Flash Player czy polubienie profilu gry) możemy przystąpić do zabawy. Na początek należy wybrać odpowiednią postać. Mamy do wyboru cztery rasy tj. Dragonling (człowiek-smok), człowiek, elf, Eladrin (elfopodobna rasa). Każda z nich oczywiście różni się atrybutami i umiejętnościami toteż należy bacznie wybrać taką, która odpowiada nam najbardziej. Gdy już to zrobimy, przystępujemy do wyboru klasy postaci, z czterech dostępnych: wojownik, mag, łotrzyk, kleryk. Nic nie stoi na również przeszkodzie by wykorzystać wcześniej stworzoną postać, jedynie rozlosowując jej atrybuty na nowo.

Sama mechanika gry opiera się na prostym klikaniu czy to w dane miejsce, w celu przejścia w konkretnym kierunku, czy to w przeciwnika, by wybrać sposób ataku. Oczywiście poszczególne etapy nie są aż tak rozbudowane i nie należy spodziewać się podobieństw do poprzednich części sagi, nie mniej jednak jest to produkt idealny na krótką przerwę od pracy. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Neverwinter