Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of a Broken Land Beta

Kategoria: RPG
Producent: Winged Pixel
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 35,42 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 107

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Heroes of a Broken Land

Heroes of a Broken Land to niezwykłe połączenie dwóch gatunków – pierwszoosobowego dungeon crawlera oraz strategii turowej. Twórca gry inspirował się takimi tytułami jak pierwsze części serii Heroes of Might&Magic oraz klasykami typu Dungeon Keeper oraz Eye of the Beholder. Akcja zabawy osadzona jest w świecie, który kiedyś był jednością, ale na skutek wojen magów został rozbity na szereg oddzielnych krain. Proroctwo mówi o bohaterze, który zjednoczy rozbite ziemie i tym właśnie herosem może być gracz. Podczas rozgrywki mamy dwa aspekty – pierwszy to rozbudowa miasta bazy, gdzie rekrutujemy bohaterów i stawiamy użyteczne budynki. Podróżujemy także po mapie świata drużyna bohaterów. Mogą być oni rozwijani w miarę zdobywania doświadczenia, co dokonuje się poprzez eksploatację miejsc na mapie.


Najczęściej są to podziemia, jednak trafiają się także np. opuszczone ruiny. Wówczas widok zmienia się na fpp, a my ustawiamy bohaterów w szeregach po dwie osoby i poruszamy się po labiryntach pełnych przeciwników i pułapek, ale także i skarbów. Jak wygląda to w praktyce? Można pobrać dostępne za darmo wydanie beta Heroes of a Broken Land i przekonać się o tym osobiście. Do zabawy potrzebna jest znajomość języka angielskiego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of a Broken Land