Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fort Zombie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Kerberos Production
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Fort Zombie

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB,
  • 1 GB HDD

Opis - Fort Zombie
­­

Fort Zombie to zgodnie z nazwą gra, w której mamy do czynienia z dość nieprzyjemnymi, krwiożerczymi zwłokami. Nie jest to jednak dynamiczny shooter, a tytuł wymagający działań taktycznych. Niestety, nie ma jeszcze wersji demo Fort Zombie do pobrania, więc napiszemy Ci, co wiadomo jak dotąd o tej zabawie.

Fort Zombie game ukaże się pod koniec października. Twój bohater znajduje się w małym, amerykańskim miasteczku, które najeżdżają zombie. Nasz bohater musi bronić się przed nimi bezpośrednio, a także wybrać sobie budynek na bazę. Po co? Aby skrywać w niej uratowanych ludzi. Bazę będzie można fortyfikować, co pomoże odpierać nocne ataki wrogów. Jako że nie widać na horyzoncie pomocy, za dnia musimy eksplorować teren w poszukiwaniu leków, pożywienia oraz ocalałych. Wówczas będzie możliwość bezpośredniej wymiany ognia. Gameplay Fort Zombie jest dość dynamiczny, a zarazem daje Ci wolną rękę w podejmowaniu decyzji. Czeka Cię więc wiele godzin dość swobodnej zabawy. Będziemy mieli także do czynienia ze zmiennymi warunkami pogodowymi..

Premiera Fort Zombie zapowiedziana jest na koniec października. Są już znane wymagania gry Fort Zombie – nie zaliczają się do wysokich, wiec spokojnie zagrasz w grą na średniej klasy komputerze. Tytuł Fort Zombie wyjdzie na PC i nie są przewidywane konwersje. Dlatego nie pograsz w Fort Zombie na Xbox 360, ani też nie postrzelasz do zombie w Fort Zombie na PS3. Szkoda tylko, że mimo zbliżającej się wielkimi krokami premiery nie jest możliwy jeszcze download Fort Zombie w grywalnej wersji demonstracyjnej. Aby zapoznać się z oprawą wizualną tego tytułu, możesz obejrzeć dostępne w galerii obrazki z gry. Każdy sceenshot Fort Zombie możesz ściągnąc na swój komputer! Galeria Fort Zombie zawiera tylko zdjęcia, ale wkrótce powinny pojawić się nowe. Dostępny jest również trailer Fort Zombie, który jednak za dużo nie pokazuje. Zobacz to zresztą samemu – jest on dostępny na osobnej stronie..

Ponieważ jest to nowy tytuł, z pewnością pograsz w Fort Zombie na Windows 7, Vista i XP. Warto zauważyć, że w grze zaimplementowano system PhysX, odpowiadający za realistyczne odwzorowanie fizyki w grze. System ten znamy doskonale z innych gier i wiemy, że sprawdza się on znakomicie w działaniu. .

­ ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fort Zombie

dodał: ~alien , 16.10.2013

ale fajne

dodał: ~Urba , 25.01.2011

fajna gra super !!!!!!!

dodał: ~zombiak1253 , 08.11.2010

to jest spoko mam i gram

dodał: ~nieznany , 20.04.2010

najzadniejsa gra na Swiesie\n