Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout: New Vegas - Old World Blues

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Fallout: New Vegas - Old World Blues

Dwurdzeniowy procesor 2 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: posiadająca 256 MB pamięci (nVidia GeForce 6600 lub wydajniejsza)

10 GB miejsca na dysku

Opis - Fallout: New Vegas - Old World Blues

Old World Blues to kolejny już dodatek do gry Fallout: New Vegas. Tym razem akcja skupia się na pewnej grupie naukowców. Udało im się zamknąć swoje mózgi w specjalnych pojemnikach, co potencjalnie zapewniało im nieśmiertelność.

Jeden z prowadzonych eksperymentów, niestety  szybko wymknął się spod kontroli, uświadamiając im wady ich pomysłu. W tym momencie do akcji wkracza nasz bohater. Od tego jak pokierujemy jego poczynaniami, zależy dalsza przyszłość ośrodka badawczego. Oprócz rozbudowanego wątku fabularnego, w Fallout: New Vegas - Old World Blues otrzymujemy też nowy obszar, zapewniający wiele zróżnicowanych lokacji do eksploracji.

Mamy okazję odwiedzić nie tylko laboratoria, w których wspomniani już naukowcy prowadzą swoje eksperymenty. Przemierzymy też rozległe podziemia a nawet kaniony, skrywające wiele niespodzianek. To rozszerzenie wiąże się również z nowymi przedmiotami, które możemy odnaleźć podczas odwiedzania kolejnych lokacji. Wśród nich znajdują się zarówno unikalne rodzaje broni jak i artefakty, których użyteczność docenimy podczas rozgrywki. Oczywiście w Fallout: New Vegas - Old World Blues nie zabrakło nowych rodzajów przeciwników. Zachętą do ich eksterminacji, może być możliwość rozwoju naszego bohatera o kolejne 5 poziomów doświadczenia. Oprawa graficzna pozostała niezmieniona, względem podstawowej wersji gry. Silnik wykorzystywany w Fallout: New Vegas nadal sprawdza się dobrze, więc z pewnością nie będzie to przeszkadzać graczom, którzy zdecydują się na instalację Old World Blues.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout: New Vegas - Old World Blues