Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout: New Vegas – Lonesome Road

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Fallout: New Vegas – Lonesome Road

Core 2 Duo 2 GHz,

2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce GF 6600 lub lepsza,

10 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

Opis - Fallout: New Vegas – Lonesome Road

Fallout: New Vegas – Lonesome Road to już czwarty, oficjalny dodatek do gry Fallout: New Vegas, która stała się bardziej popularna niż przyjęta z dużą aprobatą trzecia część popularnej serii RPG.

Jak sama nazwa wskazuje, po raz kolejny znajdujemy się w zniszczonych przez żywioły i ludzi, post apokaliptycznych kanionach w okolicy słynnej pustyni Nevada. Fabuła gry jest najmocniejszą stroną tego produktu, bowiem można powiedzieć, że zatacza swoiste koło. Z graczem kontaktuje się bowiem mężczyzna o imieniu Ulysses, a tego Pana kojarzą zapewne wszyscy, którzy mieli okazję grać w podstawową wersję tej gry. W jednej z misji odmawia on dostarczenia platynowego żetonu.

W Lonesome Road natomiast obiecuje wytłumaczyć swoją decyzję, co otwiera duże pole do popisu, jeśli chodzi o temat dopełnienia fabularnej przygody. Oczywiście nie ma nic za darmo i w zamian jesteśmy zmuszeni uczestniczyć w śmiercionośnej misji, jaka ma miejsce w kanionach Divide, notorycznie nawiedzanych przez trzęsienia ziemi i huragany. Jak nie trudno się domyśleć, ze wspomnianego miejsca nie powrócił żywy jeszcze żaden śmiałek.

Fallout: New Vegas – Lonesome Road nie jest rewolucyjny zarówno na poziomie grafiki, jak i grywalności, bowiem poprzednie rozszerzenia, jak i sama „podstawka” wyczerpywały temat w odpowiedni sposób. Znów musimy odpowiednio rozwijać naszą postać, wykorzystując charakterystyczne perki oraz oddawać strzały przy pomocy jeszcze bardziej charakterystycznego systemu punktów na ciele wroga.

Do uruchomienia dodatku oczywiście potrzebna jest nam podstawowa wersja Fallout: New Vegas.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout: New Vegas – Lonesome Road