Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout: New Vegas - Honest Hearts

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Fallout: New Vegas - Honest Hearts

  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce GF 6600 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
Opis - Fallout: New Vegas - Honest Hearts

Fallout: New Vegas - Honest Hearts pozwala nam poznać kanion Zion. Jesteśmy członkiem wyprawy, której zadaniem jest zbadanie nowych terenów.

Niestety nasi towarzysze giną w czasie podróży, w wyniku ataku gangu. Udaje nam się przeżyć i musimy zrobić wszystko by powrócić na pustynię Mojave. Szukanie drogi powrotnej, wikła nas w jednak w lokalny konflikt, pomiędzy tubylcami a pewnym misjonarzem i tajemniczym mężczyzną. Honest Hearts daje nam okazję, odwiedzić całkiem nowy, nieznany dotąd obszar. Kanion Zion pełen jest wysokich gór i przedzielających je dolin, dodatkowo czasami natrafić możemy na jaskinie, skrywające różne tajemnice. Drogi powrotnej do domu, z pewnością nie ułatwią nam nowi przeciwnicy, którzy pojawiają się w tym dodatku.

W Fallout: New Vegas - Honest Hearts dodano też nowe umiejętności, kilka rodzajów broni i niedostępne dotąd przedmioty. Wraz z tym DLC, dostajemy więc to czego po typowym dodatku można się spodziewać a dodatkowo odwiedzamy całkiem nowy obszar, pełen fascynujących lokacji, które czekają na odwiedzenie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout: New Vegas - Honest Hearts