Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 4

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Data dodania: 11.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Fallout 4
Seria Fallout to tytuł, który z pewnością znają wszyscy. Od czasu pierwszej części cieszy się on niesłabnąca popularnością, a kolejne tytuły tylko utwierdzają jego pozycję. Czy Fallout 4 wniesie do serii coś nowego, czy też będzie odgrzewaniem starych pomysłów? Choć tytuł ten istnieje jeszcze tylko w planach, to jednak pojawiło się już kilka ciekawych informacji na jego temat. Oczywiście nie są one stuprocentowo pewne, ale brzmią dość obiecująco.

Nie jest co prawda znana data premiery Fallout 4, wiadomo jednak, że produkcja ta ma używać silnika Creation, który zobaczymy po raz pierwszy raz w działaniu przy wydaniu The Elder Scrolls V: Skyrim. Zdaniem producenta, firmy Bethesda, ma on powodować nie tylko zapierającą dech w piersiach grafikę, ale także świetne działanie Sztucznej Inteligencji i skryptów w grze. Czy to prawda? Jeśli ukaże się pierwszy trailer Fallout 4, będziemy mogli ocenić oprawę audiowizualną tej produkcji, jednak na sam gameplay przyjdzie nam poczekać.

Wiadomo jednak, że gra na pewno ukaże się na PC. Można także spodziewać się wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wszyscy fani przygód w świecie po zagładzie atomowej powinni wypatrywać kolejnych wieści o tym tytule. Jak wspomniano na wstępie, nie ma jeszcze żadnych informacji dotyczących fabuły ani samej rozgrywki, ale możemy spać spokojnie. Za powstanie tej produkcji będą odpowiadać byli pracownicy firmy Interplay, czyli twórców pierwszych gier z serii Fallout.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout 4