Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3: The Pitt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fallout 3: The Pitt

­

Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Opis - Fallout 3: The Pitt
­

Fallout 3: The Pitt to drugi już oficjalny dodatek do gry cRPG Fallout 3. Po raz kolejny addon Fallout 3 ukazał się tylko na PC i Xbox 360. Posiadacze PS3 będą musieli poczekać jeszcze trochę czasu, gdyż premiera Fallout 3: The Pitt na tą platformę jest ciągle przesuwana. Niestety po raz kolejny nie jest możliwa gra w Fallout 3: The Pitt za darmo, gdyż jego twórcy zdecydowali się na udostępnienie gry poprzez usługi Xbox Live, oraz Game for Windows LIVE. Download The Pitt kosztuje 800 punktów MS (Microsoft Points), czyli w przeliczeniu na gotówkę około 10$. Pobierz Fallout 3: The Pitt i po raz kolejny przenieś się w postnuklearny świat serii Fallout.

­

Dodatek Fallout 3: The Pitt przenosi gracza do tytułowego miasta Pittsburgh. Miasto to typowa wyniszczona metropolia kontrolowana przez bogatych i niebezpiecznych ludzi. Zadaniem gracza jest przetrwać w ciemnych i niebezpiecznych zakamarkach miasta. Zarówno grafika jak i rozgrywka w The Pitt, przypominają tą znaną z podstawowej wersji gry. W porównaniu do Operation Anchorage gra stawia bardziej na wątek fabularny niż na typową strzelankę. Jeśli chodzi o zmiany to poza nową areną działań, gracz otrzymuje do dyspozycji również nowe bronie, do których należy zaliczyć automatyczną siekierę, a także zupełnie nowe zbroje. Oprócz tego The Pitt Fallout po raz kolejny rozszerza liczbę „zdolności” w grze, dzięki czemu staje się ona jeszcze bardziej ciekawsza.

­

Download Fallout 3: The Pitt pozwala na zaledwie kilka godzin gry i szkoda, że twórcy nie pokusili się na dostarczenie graczom większej ilości zabawy. Ponieważ Fallout 3: The Pitt nie jest za free to można wymagać by gra była dłuższa. By dowiedzieć się więcej informacji na temat tej gry warto obejrzeć trailer z Fallout 3: The Pitt, który pokazuje klimat miasta Pittsburgh, oraz gameplay z gry. Jeżeli lubisz gry tego typu to ściągnij Fallout 3: The Pitt i po raz kolejny zgłębiaj tajemnice wirtualnego świata serii. Zapraszamy także do przejrzenia innych gier RPG dostępnych na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout 3: The Pitt

dodał: ~ANONIM , 07.06.2010

co mi z tego ze ja to ściągne jak nie wiem co to za wersja językowa.\nczy polska??? czy angielska???