Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3: Point Lookout

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fallout 3: Point Lookout

­

Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz, Pamięć RAM: 2 GB, Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Opis - Fallout 3: Point Lookout
­

Fallout 3: Point Lookout to już czwarty dodatek do podstawowej wersji Fallout 3. Gry, która dzięki twórcom z Bethesda Softworks jest ciągle rozwijana, właśnie poprzez liczne i oficjalne dodatki. Premiera tego Fallout 3 addon miała miejsce w czerwcu 2009 roku, a więc w zaledwie miesiąc po wydaniu poprzedniego dodatku Broken Steel. Warto dodać, że na razie możliwa jest gra w Point Lookout tylko na PC i Xbox360, gdyż dodatki na PS3 mają pewne opóźnienia i ukazują się kilka miesięcy po ich premierze na wspomniane platformy. Jeżeli jesteś wiec posiadaczem komputera lub Xbox360 to skorzystaj z okazji i zakup bądź pobierz Fallout 3: Point Lookout, by raz jeszcze powrócić do unikalnego świata tej gry.

­

Oczywiście jak wiadomo akcja w Fallout 3 toczy się w postnuklearnym świecie, ale Fallout 3: Point Lookout tym razem przenosi nas do miejsca, które nie zostało zniszczone przez bomby, a mianowicie do tytułowego parku Point Lookout w Maryland. Park ten pokrywają liczne bagna do których gracz musi się przyzwyczaić. By lepiej poznać klimat najnowszego dodatku warto obejrzeć trailer z Fallout 3: Point Lookout, który jest dostępny na naszej stronie i który zdradza trochę więcej szczegółów odnośnie fabuły. Twórcy wzięli sobie do serca uwagi graczy i tym razem świat w dodatku jest ogromny, a jego eksploracja pochłania sporo czasu. Gracze, którzy znają tylko podstawową wersję gry od razu zauważą, że klimat tego dodatku znacznie się od niej różni, Jest na pewno bardziej mroczny i momentami ujawnia wiele cech horroru. Jeśli chodzi o zmiany to oprócz przeniesienia akcji do nowego miejsca dodatek Fallout 3: Point Lookout nie odbiega zbytnio od poprzedniczek. Gra jest jeszcze trudniejsza i aby ją ukończyć trzeba wykazać się sporymi umiejętnościami, dlatego warto asekuracyjnie przejrzeć kody do tej gry, które mogą ułatwić rozgrywkę. Kody do Fallout 3: Point Lookout za free można znaleźć w naszym serwisie. Przeciwnicy w grze są bardzo wymagający, a do tego doszło kilku nowych rywali do wyeliminowania, do których należą przede wszystkim Ludzie bagien, a więc miejscowi tubylcy.

Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na udostępnienie graczom Fallout 3: Point Lookout za darmo i wszyscy, którzy chcą w nią zagrać muszą zdecydować się na zakupić. Grafika dalej stoi na bardzo wysokim poziomie, a dzięki nowemu otoczeniu zyskała jeszcze bardziej mroczny i tajemniczy charakter. Jeśli chodzi o download Fallout 3: Point Lookout to kosztuje on 800 MP, a więc Microsoft Points, czyli około 10$. Nie jest to zbyt wygórowana cena, jak na grę, która zapewnia kilka godzin ciekawej rozgrywki, dlatego ściągnij Fallout 3: Point Lookout i jeszcze raz przenieś się w świat gry. Zapraszamy także do obejrzenia innych gier RPG dostępnych na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout 3: Point Lookout

dodał: ~arek2000 , 02.03.2010

twurc gry fallout 3 są pomsłowi i fallout new vegas terz bendzie swietny

dodał: ~marai , 26.01.2010

jak go zainstalowac,wklejam pliki ,zanzaczam w datafiles ptaszkiem ten dodatek i NIC SIE NEI DZIEJE!!!!!!!,wlaczam gre i NIC!!,zadnego komunikatu,zadnego znacznika na mapie nowego nie ma KOMPLETNIE NIC!!!!! WTF??????????????????????????????????????????????????????????????????????