Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3: Operation Anchorage

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fallout 3: Operation Anchorage

­

Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Opis - Fallout 3: Operation Anchorage
­

Fallout 3: Operation Anchorage to pierwszy dodatek do Fallout 3, który został wydany w styczniu 2009 roku. Na razie nie wiadomo kiedy ukarze się on w naszym kraju w polskiej wersji językowej, gdyż jego twórcy zdecydowali się na płatny download Fallout 3: Operation Anchorage poprzez usługę Game for Windows LIVE. Operation Anchorage ukazał się na razie tylko na PC, oraz Xbox 360. Posiadacze PS3 niestety wciąż muszą czekać na jego wydanie, gdyż data premiery jest wciąż odkładana na późniejszy termin. Jeśli jesteś posiadaczem komputera lub Xbox360 to pobierz Fallout 3: Operation Anchorage i zagraj w pierwszy oficjalny dodatek do gry. Download Operation Anchorage kosztuje 800 punktów MS, a więc Microsoft Points, czyli około 10$. Dodatek ten nie jest zbyt rozbudowany, dlatego szkoda, ze twórcy nie zdecydowali się na wydanie Fallout 3: Operation Anchorage za free.

­

Dodatek Fallout 3: Operation Anchorage przenosi graczy w przeszłość, a więc do czasów sprzed Wielkiej Wojny. Akcja gry toczy się w czasie amerykańsko-chińskiego konfliktu o Alaskę. Zadaniem gracza jest pomóc w przejęciu tego terytorium z rąk komunistów. Niestety addon do Fallout 3 oferuje zaledwie cztery krótkie misje, które nie wystarczają na wiele godzin gry. Patrząc na zwartość tego dodatku można dojść do wniosku, że twórcy powinni wydać Fallout 3: Operation Anchorage za darmo. Niemniej jednak jeżeli ktoś jest fanem serii to na pewno skusi się i na ten dodatek, by jeszcze lepiej poznać wirtualny świat serii Fallout.

­

Operation Anchorage dodaje oprócz wspomnianych 4 głównych misji, także kilka pobocznych zadań, nowe przedmioty i osiągnięcia. Zarówno grafika, jak i rozgrywka przypominają tą znaną z wersji podstawowej i aby dowiedzieć się o nich więcej warto obejrzeć trailer z Fallout 3: Operation Anchorage, dostępny w naszym serwisie. Jeżeli podobała Ci się podstawowa wersja gry to ściągnij Fallout 3: Operation Anchorage i zobacz inne gry akcji dostępne na naszej stronie. Sprawdź inne gry RPG w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout 3: Operation Anchorage