Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3: Mothership Zeta

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fallout 3: Mothership Zeta

­

Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Opis - Fallout 3: Mothership Zeta
­

Fallout 3 to gra cRPG, której akcja osadzona jest podobnie jak w przypadku poprzedniczki w postnuklearnym świecie, pokazującym upadłą świetność cywilizacji. Od premiery gry minął niespełna rok, a tytuł ten jest ciągle rozwijany ku uciesze licznej rzeszy graczy. Fallout 3: Mothership Zeta to już piąty dodatek do gry, którego światowa premiera powinna się odbyć właśnie dziś. Gra ma się ukazać zarówno na PC, Xbox 360, jak i w późniejszym terminie na PS3.

Fallout 3: Mothership Zeta tym razem przenosi graczy na statek obcych, gdzie ma toczyć się akcja tego dodatku. Jeśli chodzi o fabułę w Fallout 3 addon to postać gracza zostaje wysłana przez swoich zwierzchników do rozbitego UFO, z którego emitowany jest tajemniczy sygnał. Niestety w trakcie misji bohater zostaje porwany przez kosmitów i uwięziony na tytułowym statku Mothership Zeta. Gra nastawiona jest przede wszystkim na walkę z kosmitami, dlatego addon pack Fallout 3 dodaje sporo nowych pancerzy i broni, które są specjalnie dostosowane do walki z kosmitami, a których jest w grze kilka rodzajów. Grafika, jak i rozgrywka dalej stoją na bardzo wysokim poziomie i nie uległy znaczącym zmianom w porównaniu do wersji podstawowej. Jeśli chodzi o download Fallout 3: Mothership Zeta na Xbox360 to kosztuje on 800 MP, a więc Microsoft Points, czyli około 10$. Jak widać twórcy nie zdecydowali się na udostępnienie dodatku Fallout 3: Mothership Zeta za darmo.

Na wspomnianym statku gracz spotyka także innych jeńców, z którymi musi przejąć kontrolę nad latającym wehikułem by uratować Ziemię przed zagładą. Z pomocą przyjdą im wspomniane już bronie do których zaliczają się Alien Atomizer, Alien Disintegrator i Drone Canzon. Niestety dodatek Fallout 3: Mothership Zeta nie zawiera żadnych misji pobocznych i skupia się na wykonywaniu zadań głównych, przez co dla niektórych graczy rozgrywka może okazać się zbyt liniowa. Szkoda, że nie zdecydowano się na upublicznienie Fallout 3: Mothership Zeta za free, gdyż jest to prawdopodobnie ostatni z oficjalnych dodatków, których jest i tak dużo. Na razie nie wiadomo niestety kiedy ukarze się on w naszym kraju i czy będzie możliwe uruchomienie go po polsku. Ściągnij Fallout 3: Mothership Zeta i zagraj w kolejny dodatek do tej wspaniałej gry. Pod koniec roku powinna tez ukazać się specjalna wersja Game of The Year Fallout 3, która oprócz wersji podstawowej ma zawierać wszystkie pięć dodatków, dzięki czemu gracze uzyskają dostęp do wszystkiego co związane z serią.

Jeśli lubisz gry typu Fallout 3: Mothership Zeta to pobierz inne gry RPG dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout 3: Mothership Zeta

dodał: ~Itachi , 16.04.2010

Ale jak to pobrać

dodał: ~ZIOM5000 , 31.10.2009

W ogóle nie chcą tego wydać w Polsce :/ bethesda zaczyna nas olewać ...

dodał: ~as , 12.08.2009

super dodatek