Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3: Broken Steel

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fallout

  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Opis - Fallout
Fallout 3 Broken Steel to trzeci dodatek do Fallout 3. Nie jest to jednak stand-alone, czyli gra samodzielna. Aby go uruchomić, musisz posiadać Fallout 3. Niestety, Fallout 3 Broken Steel nie jest free, aby go posiadać, musisz dokonać zakupu. Czy warto...? Tak, a ponieważ download Fallout 3 Broken Steel w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, opiszemy Ci pokrótce, co nowego wnosi do gry dodatek.

Broken Steel kontynuuje opowieść z podstawki Fallout 3. Przedstawia dzieje walczącego z Enklawą Bractwa Stali. I to właśnie Bractwo szykuje nową broń – Działo Tesli. Zadaniem gracza jest pomoc w tym przedsięwzięciu. Bohaterem prowadzonym w Broken Steel Fallout będzie ta sama postać, jaka skończyła podstawkę. Otrzyma ona możliwość awansu do trzydziestego poziomu. Poza tym mamy w dodatku do Fallout 3 dużo materiałów addon. Pojawiają się nowi przeciwnicy, silniejsze bronie i nowe przedmioty. Czyli dostajemy jeszcze więcej zabawy, która zyskała sobie rzesze fanów na całym świecie.

Niestety, download Broken Steel w wersji demo nie jest możliwy. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda on podczas zabawy, możesz obejrzeć dostępny na naszych stronach trailer Fallout 3 Broken Steel. Zobaczysz dzięki niemu kilka nowych, nie występujących w podstawce rzeczy. Oczywiście obejrzysz trailer Fallout 3 Broken Steel za darmo i jest to jedyny bezpłatny materiał do gry, jaki udostępnił jej wydawca.

Dodatek Fallout 3 Broken Steel jest rzeczą niezbędną dla wszystkich miłośników tej post-apokaliptycznej serii. Tym bardziej szkoda, że nie jest dostępna żadna opcja typu ściągnij Fallout 3 Broken Steel. Jeśli jednak jesteś prawdziwym fanem przemierzania skażonych pustkowi, z pewnością nabędziesz ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout