Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Interplay
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.08.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Fallout

Procesor: Pentium 166MHz

Pamięć RAM: 16MB

Opis - Fallout

Akcja gry Fallout przenosi nas do przyszłości, do świata diametralnie różniącego się od tego, w którym dziś żyjemy. Nasz bohater staje przed wyzwaniem, jakim jest odszukanie specjalnego mikrochipu, umożliwiającego produkcję czystej wody, będącej w post nuklearnej rzeczywistości największym skarbem.

Nie będzie to jednak proste, gdyż miejsce lokalizacji chipu nie jest dokładnie znane, a świat przedstawiony w grze Fallout, po którym będziemy musieli podróżować, nie jest zbyt przyjazny. Problemem okazuje się nie tylko promieniowanie, ale też mutanci, z którymi będziemy musieli walczyć chcąc zdobyć chip. Podczas przemierzania zniszczonego świata, będziemy wędrować nie tylko po pustkowiach, ale odwiedzimy też liczne ludzkie osady.

Fallout oferuje nam walkę w systemie turowym, dzięki czemu dość dużego znaczenia nabiera odpowiednia strategia. Warto też dobrze wykorzystać możliwość celowania, w konkretne partie ciała przeciwnika. Podczas naszych podróży odnajdziemy sporo przydatnego ekwipunku, który często może być niezwykle pomocny w walce o przetrwanie w niegościnnym otoczeniu. Wśród znajdowanych przedmiotów, może być zarówno broń jak i różnego rodzaju przydatne gadżety. Fallout to gra RPG, więc wraz z postępami w poszukiwaniu upragnionego chipa, nasz bohater będzie rozwijać posiadane zdolności. Sprawi to, że stopniowo będzie się stawał coraz silniejszy i skuteczniejszy w walce. Niektóre postacie, które napotkamy na swej drodze, mogą chcieć nam zlecić zadania, nie związane bezpośrednio z naszą misją. Warto jednak podejmować się ich wykonywania, gdyż wiążą się one dla nas z odpowiednimi korzyściami, nie tylko w postaci ekwipunku, ale też cennego doświadczenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout

dodał: ~kuba , 29.08.2016

epicka gra

dodał: ~maciek , 23.02.2016

lubie

dodał: ~Goferex , 09.12.2015

Jestem wielkim fanem Fallouta i polecam wszystkie części.

dodał: ~mes , 27.07.2015

Super

dodał: ~ka85 , 12.07.2015

The best game

dodał: ~Damian , 09.07.2015

świetna

dodał: ~xyz , 11.12.2013

Superr

dodał: ~Darko , 05.12.2013

extra

dodał: GrayfoxV , 13.01.2013

Idealna gra dla wszystkich fanów klimatów post-apokaliptycznych