Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eye of the Beholder II

Kategoria: RPG
Producent: Westwood Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 451

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Eye of the Beholder II

Pobierz darmową, pełną wersję gry rpg Eye of the Beholder II!

Eye of the Beholder II to kontynuacja kanonicznej gry rpg, która również od dawna ma statut kultowej. W tej odsłonie cyklu sterowani przez nas bohaterowie eksplorują tajemniczą świątynię Darkmoon, w której znikła pewna osoba. 

Pobierz pełną wersję gry i pokieruj grupą śmiałków w tej niebezpiecznej wyprawie. Przemierzaj korytarze i komnaty, eksploruj podziemia, walcz z ludźmi i potworami. Możesz tu walczyć orężem, rzucać czar, zbierać przedmioty i wyposażać w nie swych podopiecznych. Jeżeli masz zapis z pierwszej części gry, możesz zaimportować tu swych bohaterów!

Eye of the Beholder II to gra, którą powinien znać każdy szanujący się miłośnik rpg!!!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eye of the Beholder II