Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eschalon: Book I v 1.05

Kategoria: RPG
Producent: Basilisk Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 75 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 162

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Eschalon: Book I

  • procesor: 1.8 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graf. z akceleratorem 3D
  • połączenie z Internetem w celu aktywacji
Opis - Eschalon: Book I

Pobierz demo gry rpg Eschalon: Book I!

Eschalon: Book I to gra rog utrzymana w klasycznym stylu. Jeżeli znasz takie tytuły jak Ultima czy Might&Magic, pobierz demo tego tytułu - z pewnością odkryjesz ze zdziwieniem, że oldchoolowe gry fabularne wciąż mają się dobrze!

W Eschalon: Book I poszukujesz tożsamości swego bohatera. Gra wykonana jest w systemie turowym. Postać posiada osiem cech i może nauczyć się do 24 umiejętności. Wybieraj te, które odpowiadają Twojemu stylowi gry. Drzwi do krypty są zamknięte? Naucz się włamywania i sforsuj zamek lub naucz się kraść i skradnij klucz do nich. Twój wolny wybór.

Napotkasz tu nieprzeliczone rzesze potworów, odnajdziesz dziesiątki przedmiotów, a co najważniejsze - fabuła jest nieliniowa. Idź gdzie chcesz, odkrywaj na własną rękę nowe miejsca, lecz strzeż się - świat Eschalon może okazać się śmiertelnie groźnym miejscem!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eschalon: Book I