Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Siege II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dungeon Siege II

  • Procesor: Pentium III 1 GHz
  • Pamięć RAM: 256 Mb
  • Karta graficzna: 32 Mb
  • Miejsce na dysku twardym: 4 Gb
Opis - Dungeon Siege II
Dungeon Siege II to gra z gatunku cRPG osadzona w konwencji fantasy. Jak łatwo się domyślić jest to sequel gry po tytułem Dungeon Siege z 2002 roku.
Akcja gry toczy się około 700 lat po zakończeniu wydarzeń z poprzedniej części gry, miejsce akcji to kontynent pod nazwą Aranna. Naszym głównym zadaniem będzie pokonanie niejakiego Valdis'a wspieranego przez Mrocznych Czarodziei oraz armię bezwzględnych potworów, który zmierza do zniszczenia i przejęcia kontroli nad zgliszczami starego Świata.
Główne zmiany w stosunku do poprzedniej gry to nowy system walki, ale przy zachowaniu możliwości korzystania ze starego, obecnie pojedynki w Duengon Siege II nieco przypominają te z Diablo II dlatego też wiele osób postrzega grę raczej jako przedstawiciela gatunku hack'n'slash niż klasyczne cRPG. Zmiany nastąpiły również w zestawach cech przypisanych bohaterom. Obecnie każda ze specjalności posiada przypisany do niej zestaw umiejętności, które rozwijane są w trybie również przypominającym ten z Diablo II. Dodatkową opcją w czasie walki jest użycie specjalnych Mocy, które są przypisane każdej postaci może to być np. zaklęcie niewidzialności czy atak piorunami. Gra toczy się w pełni trójwymiarowym i dopracowanym środowisku 3D, dzięki nowemu systemowi walki jest o wiele bardziej  dynamiczna, natomiast nowy system walki sprawia, że o wiele więcej jest zależne od samego gracza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Siege II

dodał: ~darek , 17.09.2014

dobra gra

dodał: ~!!!omg!!! , 12.03.2010

czemu w dungeon siege i loa wylaczyli ZoneMatch !!!\nTaka fajna gra,a zwątpili w nią i woleli wyłączyć gra na serwerach\nJakby ktoś mógł zrobić serwer hostować go,to napewno każdy by w to jeszcze grał,a grają tylko nikt nie pisze o tym,a kazdy pragnie grać na necie Kontakt z mna gg:18155413 hamachi serwer:DungeonSiegeLOA