Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Siege 3

Kategoria: RPG
Producent: Obsydian Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.08.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 819

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dungeon Siege 3

Pentium IV 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Dungeon Siege 3

Dungeon Siege to gra będąca kontynuacją cieszącego się dość duża popularnością cyklu gier z gatunku c-rpg, czyli połączenia gry fabularnej z eksterminacją potworów. Fani czekają na ten tytuł od lat, a powinni zobaczyć go w 2011 roku. Na ten właśnie czas przewidziana jest premiera Dungeon Siege 3. Jej akcja osadzona jest w świecie fantasy, a konkretniej w królestwie Ehb. Nasz bohater jako jedyny może zapobiec jego upadkowi.­

Dungeon Siege III przyniesie godziny dynamicznej akcji, wypełnionej wykonywaniem kolejnych misji oraz pokonywania potworów. Po raz pierwszy do serii zostaje wprowadzony tryb kooperacji, więc z pomocą przyjaciół będzie można osiągnąć sukces – maksymalnie mogą bawić się cztery osoby. Oczywiście można kampanię przechodzić także samemu. Na sąsiedniej stronie znajduje się pierwszy trailer gry – co prawda krótki, ale świetnie wprowadza w klimat zabawy. Ponieważ mamy tu kooperację, w Dungeon Siege 3 wymagania obejmują stabilne łącze internetowe.

Gameplay oferuje kilka różnych profesji – będzie więc można grę przechodzić kilkukrotnie, za każdym razem sterując inną postacią. Dodatkowo zabawa ma być nieliniowa i podejmowane decyzje mają wpływ na przebieg fabuły. Dlatego też z pewnością rozgrywka szybko się nie znudzi. Dodatkowym plusem jest możliwość zatrudniania postaci niezależnych jako członków drużyny.  W wersji demonstracyjnej Dungeon Siege 3 download stanowi póki co nie wiadomą. Wiadomo natomiast, że gra ukaże się na Xbox 360, PC oraz PS3. Miejmy nadzieję, że w miarę zbliżania się daty premiery będzie coraz więcej dostępnych zniej materiałów – jak tapety, grafiki czy też concept-arty.

Aby ­pobrać grę Dungeon Siege 3 w wersji demo, należy kliknąć przycisk pobierz teraz, następnie czekać kilka sekund aż zostaniemy przekierowani na stronę Steampowered. Przed pobraniem należy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) a następnie pobrać narzędzie Steam, bez którego nie będzie można ściągnąć gry. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta lub tutaj: Steam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Siege 3