Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Siege

Kategoria: RPG
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.09.2011
Rozmiar: 192.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 486

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dungeon Siege

Procesor: 500MHz

RAM: 128MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Dungeon Siege

Dungeon Siege to RPG, którego akcja tak jak w przypadku sporej grupy tego typu gier rozgrywa się w świecie fantasy znanym jako Królestwo Ehb. Zagraża mu zło, któremy musimy się przeciwstawić. Naszym celem ponownie jest więc ratowanie świata. Początkowo może się wydawać, że kolejny raz mamy do czynienia z historią, doskonale znaną z setek innych gier.

W tym wypadku, jednak nie do końca jest to prawda. Fabuła gry jest bardziej złożona, niż początkowo może się wydawać. Szybko zostajemy pochłonięci przez wir zdarzeń. Na początku rozgrywki tworzymy naszego bohatera, niestety nie mamy w tej kwestii zbyt dużych możliwości, więc fani gier PRG mogą już na starcie, czuć się trochę zawiedzeni.

Wynagradza to jednak dość innowacyjny system rozwoju postaci zastosowany w Dungeon Siege, który pozwala dopiero w czasie rozgrywki, zdecydować o wyborze klasy. W grze nie przydzielamy punktów do konkretnych umiejętności, tak jak ma to miejsce w innych grach RPG. Tym razem nasz bohater rozwija się, używając konkretnego rodzaju broni lub czarów. System ten dobrze sprawdza się w praktyce, gdyż wymusza na graczu ścisłe wyspecjalizowanie postaci, którą kieruje. Wprawdzie istnieje możliwość wyszkolenia we wszystkich dostępnych rodzajach magii oraz broni, jednak wtedy nasz bohater nie będzie zbyt użyteczny w walce. Żadna z jego umiejętności nie osiągnie wystarczająco wysokiego poziomu, by mógł on być realnym zagrożeniem dla przeciwników. Musimy też pamiętać o tym, że często przyjdzie nam kierować drużyną, złożoną z kilku postaci. Warto więc dobrze przemyśleć, w czym będzie się specjalizować każda z nich, tak by nasi towarzysze stanowili cenne wsparcie, uzupełniając posiadane przez nas umiejętności.

Rozgrywka w Dungeon Siege to kilkanaście godzin doskonałej rozrywki. Jeśli jednak ten czas spędzony z grą okaże się dla nas niewystarczający, możemy skorzystać z trybu multiplayer. Obiektywnie sprawdzimy w ten sposób, poziom posiadanych umiejętności. Oprócz tego do dyspozycji mamy też rozbudowany edytor, pozwalający na kreowanie nowych przygód i bohaterów. Jeśli więc jesteś kreatywny, możesz spróbować opowiedzieć własną historię, przy pomocy dostępnych narzędzi. Grafika w Dungeon Siege nie cieszy już oczu tak jak kiedyś, jednak gra nadrabia to różnorodnością i starannym wykonaniem, odwiedzanych przez nas lokacji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Siege