Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Defenders

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Trendy Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dungeon Defenders

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce FX 5200 lub wydajniejsza (posiadająca 128 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 1 GB

Opis - Dungeon Defenders

Dungeon Defenders to gra łącząca cechy RPG z coraz popularniejszymi w ostatnim czasie Tower Defense. Naszym celem jest odpieranie narastających sił zła, które chcą opanować krainę znaną jako Etheria.

Kierowany przez nas bohater, może być przedstawicielem jednej z czterech klas. Każda z nich charakteryzuje się, innymi umiejętnościami oraz stylem walki. Nasza postać stopniowo staje się coraz silniejsza, co jest wynikiem nie tylko gromadzonych punktów doświadczenia ale też zdobywania coraz lepszego ekwipunku. Tym razem, nie wystarczy jednak jedynie rozwijać prowadzonego bohatera. Przeciwnicy atakują nas w coraz większych ilościach, więc opieranie się jedynie na posiadanych umiejętnościach, szybko przestaje przynosić pożądany efekt.

Gra skonstruowana została właśnie w ten sposób by zmusić gracza, do stosowania przemyślanych rozwiązań. Dungeon Defenders oferuje nam kilka trybów rozgrywki, w których musimy wytrzymać jak największy napór sił zła lub wykonywać zlecane nam zadania, jednak zdecydowanie najciekawiej prezentuje się możliwość kooperacji. Walka ramię w ramię z naszymi przyjaciółmi, potrafi dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Grafika w grze jest miła dla oka, choć z pewnością wielu graczy zarzuci jej, że jest zbyt cukierkowa. Jest to jednak kwestia gustu. Zdecydowana większość osób będzie się przy Dungeon Defenders bawić doskonale, nie zwracając uwagi na oprawę graficzną, jaka im towarzyszy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Defenders