Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drakensang: The River of Time

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Radon Labs
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Drakensang: The River of Time

 Core 2 Duo 2.66 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Opis - Drakensang: The River of Time
Drakensang: The River of Time game to kontynuacja cieszącecego się dużą popularnością rpg-a Drakensang: The Dark Eye. Premiera Drakensang: The River of Time odbyła się w lutym 2010. Zacznijmy od tego, że Drakensang: The River of Time wyszedł na PC. Nie przewiduje się żadnych konwersji konsolowych tego tytułu.

Oczywiście przed premierą nie pojawił się żaden download Drakensang: The River of Time w wersji demo, dlatego warto obejrzeć  trailer Drakensang: The River of Time. Znajduje się on na osobnej stronie naszego portalu. Oczywiście sam gameplay Drakensang: The River of Time nie ulegnie dużym modyfikacjom w stosunku do pierwszej odsłony, jednak akcja osadzona będzie ponad dwadzieścia lat wcześniej.

Fabuła gry Drakensang: The River of Time traktuje o wyprawie pewnego śmiałka do mitycznej osady Nadoret. Znajdować ma się ona za Wielką Rzeką, zaś droga do celu najeżona jest niebezpieczeństwami. Najprościej będzie dotrzeć tam za pomocą łodzi i okręt w grze odegra dość kluczową rolę, stając się baza wypadową do kolejnych misji. A tych będzie sporo, bowiem odwiedzimy rozmaite lokacje – od gęstych puszcz po ośnieżone szczyty. Zresztą zobacz do naszej galerii – każdy screenshot z Drakensang: The River of Time przedstawia inny rodzaj terenu. Na swej drodze do celu nasz śmiałek napotka wiele postaci i będzie musiał zdecydować się na kilka wyborów. Nie wpłyną one jednak na zakończenie całej opowieści, które ma być jedno. Nim jednak do niego dojdziemy, czeka nas wiele walk z ludźmi oraz potworami, kompletowanie pięcioosobowej drużyny, zbieranie magicznych przedmiotów i inne tego typu sprawy. Warto wspomnieć, ze podczas walki będzie możliwa przerwa taktyczna, dzięki której będziemy mieli czas by przemyśleć kolejne akcja sterowanych przez nas postaci.

Wymagania Drakensang: The River of Time możesz zobaczyć powyżej, pewnym już jest, że pograsz bez problemu w Drakensang: The River of Time na Windows 7. Póki co obejrzyj galerie Drakensang: The River of Time. Jeśli grałeś w The Dark Eye i podobało Ci się, River of Time jest pozycją, której przegapić po prostu nie możesz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Drakensang: The River of Time

dodał: ~dobra , 21.08.2013

dobra

dodał: ~gfdg , 22.07.2011

Świetna gierka ;)

dodał: ~ja , 23.01.2010

cool