Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age - Przebudzenie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dragon Age - Przebudzenie

Core 2 Quad 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 20 GB HDD,
Opis - Dragon Age - Przebudzenie

Dragon Age: Awakening to dodatek do jednej z najlepszych gier rpg ostatnich lat Draon Age. Wydano je po polsku jako Dragon Age – Przebudzenie. Jeżeli znasz ten tytuł, z pewnością jesteś ciekaw, co nowego słychać w tym niezwykłym świecie. Ponieważ nie ma wersji demo Dragon Age – Przebudzenie, tym opisem postaramy się przybliżyć Ci grę.

Ten dodatek do Dragon Age Początek osadzony jest kilka miesięcy po wydarzeniach z podstawki. Otrzymujesz za zadanie odbudowę organizacji Szarych Strażników. Co warto zauważyć, to fakt, że w Dragon Age – Przebudzenie pl możemy grać zarówno nową postacią, jak i też zaeksportować bohatera/bohaterkę, którym graliśmy w podstawkę. Będzie ona przemierzać mroźną, północną część Fereldenu, zwaną Amaranthine. Gameplay Dragon Age – Przebudzenie to nadal dynamiczna gra fabularna, w której mamy okazję dziesiątkować pomioty zła i potwory, za którymi stoi potężny Architekt.

Choć download Dragon Age - Przebudzenie nie jest możliwy, możesz obejrzeć oprawę audiowizualną tego tytułu dzięki materiałom wideo z gry, jakie mamy na swych stronach. A znajdziesz na nich oficjalny trailer Dragon Age – Przebudzenie oraz filmik prezentujący rozgrywkę w praktyce. Mamy też grafiki z Dragon Age – Przebudzenie do pobrania – znajdują się one w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz, pobierz te screeny Dragon Age – Przebudzenie – świetnie nadają sę na tapety nie tylko dla miłośnika serii, ale w ogóle fantasy.

Wymagania Dragon Age – Przebudzenie w wersji PC nie różnią się od tych, jakie miała podstawka. Jeśli więc tytuł ten działał Ci bez problemów, również i rozszerzenia nie będzie sprawiać kłopotów. Nie ukazał się jak dotąd żaden patch Dragon Age – Przebudzenie. Wydano również rozszerzenia Dragon Age – Przebudzenie dla PS3, a także nie zapomniano  o wersji Dragon Age – Przebudzenie na Xbox.  

Ponieważ otrzymujemy polskie wydanie dodatku, nie będzie Ci potrzebna znajomość angielskiego ani też żaden plik spolszczenie Dragon Age – Przebudzenie. Według recenzji na portalach branżowych, Przebudzenie trzyma poziom podstawowej gry, wydaje się więc, że jedyne, co można policzyć rozszerzeniu na minus to fakt, że  Dragon Age – Przebudzenie nie jest za darmo. Nie zapowiada się również na to, aby w ciągu najbliższych lat Dragon Age – Przebudzenie miało być free. Jest to jednak tytuł, na który naprawdę warto wydać pieniądze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragon Age - Przebudzenie

dodał: ~edisrs , 12.05.2015

jeszcze nie pobrałem