Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age 2

Kategoria: RPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.03.2010
Rozmiar: 1.9 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3078

Brak

Wymagania sprzętowe - Dragon Age 2

Pentium IV 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900GS lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Dragon Age 2

Gra Dragon Age okazała się wielkim sukcesem, nic zatem dziwnego, że wszyło do niej kilka DLC oraz rozszerzenie Awakening (możecie poczytać o nich na stronach naszego portalu). Poniżej przedstawiamy informacje na temat kolejnej edycji gry.

Premiera Dragon Age 2 odbyła się w marcu 2011 roku. Gra wprowadziła kilka nowości, system walki stał się wiele bardziej dynamiczny a graczom dano do wyboru tylko jedną rasę (człowieka) jako możliwą grywalną. Na chwilę dane nam będzie powrócić tylko do Fereldenu, a dokładniej w okolice wioski Lothering, skąd pochodzi główny bohater, reszta akcji toczyć się będzie w mieście Kirkwall, gdzie urodziła się Matka Hawka.  

Możliwy jest download Dragon Age 2 demo, za co trzeba chylić głowę producentom, którzy wydali próbkę gry jeszcze przed jej oficjalną premierą. Samo demko odpowiada na kilka nurtujących pytań i daje poczuć smak rozgrywki każdą klasą postaci w grze. W przypadku pierwsze części mieliśmy tylko do dyspozycji kreator postaci. Oczywiście dostaliśmy wydanie wydanie Dragon Age 2 po polsku nawet w wersji próbnej.

Tytuł ten ukazał się na wszystkie najważniejsze platformy, jakie dominują na rynku gier wideo. Pogramy zatem w Dragon Age 2 na PC, będziemy mogli także używać Dragon Age 2 na Xbox 360. Nie zabrakło oczywiście konwersji Dragon Age 2 na PS3. Co się tyczy wersji komputerowej wymagania Dragon Age 2 możemy zobaczyć nad opisem, w przypadku chęci pogrania na w najlepszej jakości jaką oferuje grafika gry, musimy posiadać nowszy system Windows niż XP, ponieważ musi być on obsługiwany przez DirectX 11. Screeny Dragon Age 2 możecie ściągać i podziwiać w naszej galerii. Zachęcamy do pobierania wersji demonstracyjnej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragon Age 2

dodał: ~maniak , 08.06.2012

Gra na pewno musi być odjazdowa bo grałem u znajomego w dragon age początek i było git \n

dodał: haincz , 03.02.2011

Demo zapowiedziano na 23 lutego.