Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Divinity II: Ego Draconis

Kategoria: RPG
Producent: Larian Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.11.2009
Rozmiar: 1.7 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 881

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Divinity II: Ego Draconis

Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 9 GB HDD

Opis - Divinity II: Ego Draconis

Divinity II: Ego Draconis kontynuuje historię, znaną fanom Beyond Divinity. Ponownie przenosimy się więc do krainy Rivellon, która boryka się z problemem smoków. Przygodę zaczynamy jako początkujący pogromca tych bestii.

Oczywiście jak na typową grę RPG przystało, z czasem nasz bohater ucząc się nowych umiejętności i zdobywając lepszy ekwipunek, staje się coraz potężniejszy. Gdy już osiągnie odpowiedni poziom, zyska możliwość zamieniania się w smoka. Pod tą postacią dostępne są całkowicie odmienne umiejętności, które jednak mogą nam bardzo przydać się w walce. Czasami jednak warto skorzystać, z bardziej pokojowych metod rozwiązywania sporów niż brutalna siła. Sprzyja temu zwłaszcza, rozbudowany system prowadzenia dialogów.

Warstwa fabularna Divinity II: Ego Draconis jest niezwykle rozbudowana, więc dość często będziemy mieli okazję go wykorzystać. Co ciekawe sporą część dostępnych w grze zadań, możemy wykonać na kilka różnych sposobów. Każdy z nich pociąga za sobą odpowiednie korzyści, ale wiąże się też czasami z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Warto więc dobrze rozważać nasze wybory, by potem ich nie żałować. Oprócz oczywistych korzyści takich jak doświadczenie oraz złoto, wykonane zadania mogą nam też zaskarbić, sympatię określonych postaci. Świat gry jest bardzo obszerny i bogaty w szczegóły. Mamy okazję oglądać przepiękne lokacje, których zróżnicowanie wprawi w zachwyt, nawet najbardziej wymagających graczy. Autorzy postarali się również, przygotowując bestiariusz na potrzeby tego tytułu, dzięki czemu różnorodność naszych wrogów jest wprost niesamowita. To wraz z niepowtarzalną możliwością zamienienia się w smoka sprawia, że Divinity II: Ego Draconis to pozycja obok, której nie może przejść obojętnie żaden prawdziwy fan gier RPG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Divinity II: Ego Draconis

dodał: ~k,,k , 11.11.2010

llll