Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Divine Divinity

Kategoria: RPG
Producent: Larian Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.11.2009
Rozmiar: 168.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 952

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Divine Divinity

  • Procesor 233 MHz,
  • karta graficzna 8 MB zgodna z DirectX 8.0,
  • 64 MB RAM,
  • 2,5 GB na HDD,
  • Windows 9x/Me/2000/XP
Opis - Divine Divinity

Wydany wyłącznie na pc Divine Divinity to gra rpg, która swego czasu była wielkim hitem. Składa się na to wiele czynników – duży świat gry, wciągająca fabuła, ciekawe zadania i wymagający przeciwnicy. Niestety, nie jest możliwy download Divine Divinity w wersji demo, dlatego tez poniższym opisem przybliżymy Ci ten tytuł.

Akcja gry osadzona jest w świecie fantasy. Zaczynasz od wyboru jednej z klasy dla swej postaci: Survivor, Warrior, Wizard. Będziesz ją rozwijać poprzez nabywanie doświadczenia, to zaś gromadzisz wykonując kolejne misje. Masz tutaj cztery grupy umiejętności – od sztuczek wojownika poczynając, na zaklęciach kończąc. Przed Tobą rozpościera się ogromny świat, gdzie czają się liczni przeciwnicy – od orków i szkieletów zaczynając, na potężnych demonach kończąc. Divine Divinity game to gra, która daje Ci pełną swobodę poczynań. Możesz więc chodzić gdzie chcesz i wdawać się w kolejne walki lub też skupić tylko na głównych misjach, albo też starać się wykonać wszystkie poboczne. Oczywiście nie ma wersji Divine Divinity multiplayer – jesteś zdany na własne siły.

Wydano w naszym kraju Divine Divinity po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Divine Divinity. Za wydanie wersji Divine Divinity pl odpowiada w naszym kraju Cenega Poland. Mimo faktu, że gra ukazała się w 2002 roku, nie ma możliwość zdobycia Divine Divinity za darmo. Warto jednak w nią zainwestować, bowiem zabawa jest przednia. Jeśli decydujesz się na nabycie pełnej jej wersji, ściągnij patch Divine Divinity z naszych stron – usprawnia on działanie programu. W sieci znajdziesz różne mody Divine Divinity.

Wystukaj w wyszukiwarce „Divine Divinity mods”. A gdy wpiszesz “Divine Divinity editor”, znajdziesz stronę, gdzie możesz ściągnąć edytor postaci do gry Divine Divinity za free. Możesz także wpisać „Divine Divinity cheats”, jeśli chcesz znaleźć kody Divine Divinity. Przyda się to, jeśli nie możesz ukończyć gry. Kody Divine Divinity powinny Ci w tym pomóc. Cokolwiek byś nie wpisywał do wyszukiwarki, zwróć uwagą na poprawny tytuł, bowiem ludzie często wpisują niepoprawną frazę „Divine Divinty”. Na koniec warto zauwazyć, że pograsz w Divine Divinity na Windows 7 oraz nie powinno być problemów z działaniem Divine Divinity na VistaDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Divine Divinity