Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo II

Kategoria: RPG
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 31.05.2009
Rozmiar: 127.2 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 23502

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Diablo II

  • Pentium II 300 MHz
  • 32MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Diablo II

Akcja gry została umiejscowiona niedługo po wydarzeniach znanych z pierwszej części, w której jak się wydawało Diablo został definity­wnie pokonany. Niestety była to złudna nadzieja. Pan zła powraca i jest silniejszy niż kiedykolwiek. Wraz z nim, zjawia się wiele plugawych istot, które samym swoim wyglądem budzą odrazę i strach.

Nie jest to jednak koniec problemów, gdyż Diablo postanawia uwolnić swych braci a więc Mefisto oraz Balla. Świat staje w obliczu zagłady, która pozornie jest nieuchronna. Wydaje się, że nie ma nikogo, kto byłby w stanie przeciwstawić się potędze zła. W mroku, który ogarnął świat, pojawia się jednak mały płomyk nadziei na ocalenie.

Nasza postać

W Diablo II wcielamy się w bohatera, który jest ostatnią nadzieją świata na ratunek. Od nas zależy przedstawicielem jakiej klasy, będzie nasza postać. Zależnie od podjętej decyzji, otrzymujemy odpowiednie drzewko umiejętności, które może różnić się, zależnie od tego jakiego typu bohaterem kierujemy. Nasz wybór, determinuje też dostęp do części ekwipunku, zarezerwowanego dla przedstawicieli konkretnych klas. Zarówno przedmioty jak i doświadczenie oraz złoto, zdobywamy w klasyczny dla gier RPG sposób a więc wykonując kolejne zadania i zabijając hordy krwiożerczych potworów stojących nam na drodze. Dzięki otrzymanym punktom doświadczenia, co pewien czas awansujemy na wyższy poziom, otrzymując do rozdysponowania 5 punktów, które możemy przeznaczyć na rozwój czterech atrybutów naszego bohatera.

Różnorodnośc lokacji

Świat gry Diablo II jest mroczny i ponury. Zamieszkiwany jest w głównej mierze, przez różnego rodzaju potwory, które należy jak najszybciej wyeliminować, nim pozbawią nas życia. Na naszej drodze, spotykamy jednak też postacie pokojowo do nas nastawione, które często mają dla nas zadania do wykonania. Świat nie jest niestety tak otwarty, jak w niektórych obecnie wydawanych tytułach, więc nie mamy aż takiej swobody działania, nie mniej jednak tego typu rozgrywka też potrafi wciągnąć na długie godziny. Każdy w obszarów, które odwiedzamy podczas rozgrywki w Diablo II, charakteryzuje inny styl. Przykładowo w drugim akcie, przemierzamy głównie pustkowia pełne piasku, na których znajdują grobowce skrywające wiele tajemnic i stworów, które będą pilnie strzec tajemnic skrywanych pod powierzchnią ziemi.

Bestie z piekła rodem

Bestiariusz Diablo II jest naprawdę bogaty i obejmuje wiele istot rodem z najgorszych koszmarów sennych. Nasi przeciwnicy posiadają też często dodatkowe umiejętności, takie jak możliwość wskrzeszania poległych towarzyszy. Należy brać to pod uwagę podczas walk by potem nie dziwić się, że w naszym kierunku nadciąga masa wrogów, których chwilę wcześniej zabiliśmy. Na naszej drodze stają też bossowie, których spotykamy pod koniec każdego z czterech aktów, na które została podzielona gra. Ich pokonanie stanowi już niemałe wyzwanie i wymaga od gracza starannego przygotowania się. Potwory występujące w Diablo II różnią się też zachowaniem. Jedne bez wahania ruszą na nas z wściekła szarżą, nie zważając na obrażenia jakie im zadajemy. Inne są dość bojaźliwe i gdy zostaną zranione wycofują się, skłaniając nas do pogoni. W grze występują też gatunki, które polują w stadach i mimo, że pojedynczo nie stanowią dużego zagrożenia, to w większej ilości, potrafią nam już przysporzyć niemałych problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diablo II

dodał: ~Micha , 15.10.2011

LOL pobrac sie nie da przes to hujostwo z ryjem małpy

dodał: ~mateusz 8901 , 14.10.2011

ja mam diablo 2 pełna wersła zwykła i mod orginał na serio

dodał: ~spawn , 03.10.2011

Jeśli ma ktoś Diablo 2 tylko nie Demo a pełno wersje to niech tu napisze nr gg .\nBędę wdzięczny .

dodał: maczoopl , 04.04.2010

jak sciągnoć te diablo

dodał: ~Czadi94 , 18.02.2010

ma ktos spolszczenei do teggo demo pisac na gg : 12759771Prosze o pomoc (pisac nawet jak jestem niewidoczny)

dodał: ~God , 16.02.2010

tu się sprawdza runy

dodał: ~miro , 18.11.2009

pobiesz teraz ci kuźwa pisze ślepy czy z policji

dodał: ~kamikure , 24.10.2009

jak pobrać

dodał: ~lol , 17.10.2009

niewiem gdzie je mozna sciagnac pomocy!!

dodał: kamikure , 21.06.2009

Gierka fajna tylko szkoda ze Demo.