Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo: Hellfire

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.01.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Diablo: Hellfire

Pentium 166MHz,

32MB RAM

Opis - Diablo: Hellfire
Diablo: Hellfire to jedyny, oficjalny dodatek do gry, będącej kamieniem milowym w historii zarówno cRPG, jak i elektronicznej rozgrywki ogółem.

Dodatek jest dedykowany ka­mpanii dla pojedynczego gracza, dzięki czemu przedłuża właśnie tego typu rozgrywkę z podstawowej wersji gry, dodając do niej kilka, interesujących funkcjonalności. ­

Co nowego?

Będą to przede wszystkim trzy nowe, grywalne postacie, którymi będziemy mogli przemierzać świat. Podstawową z nich będzie mnich, nie mniej jednak po stworzeniu specjalnego pliku konfiguracyjnego, otrzymamy również do wyboru barda i barbarzyńcę. Każdy z nich oczywiście  posiada inny wachlarz umiejętności, możliwych do rozwijania w trakcie rozgrywki. Miejscem akcji będą głównie lochy, znajdujące­ się pod Tristram, czyli miasteczkiem, w którym zaczynaliśmy naszą przygodę w podstawowej wersji gry.

Oczywiście, jak to bywa w przypadku Diablo, musimy pokonać siły zła, które, wydawałoby się zostały już przez nas odesłane do piekielnej otchłani. Choć sam Pan Zniszczenia rzeczywiście nie powrócił, na ziemi pojawił się nie mniej silny demon o imieniu Na-Krul, przebywający właśnie w kryptach Tristram.

Nowe etapy

Znów więc musimy zmierzyć się z hordami przeciwników, pokonując kolejne etapy (którymi w przypadku Hellfire są piętra krypty) i pokonać złego demona na ostatnim z nich. Oprócz poszczególnych pięter znajdziemy się również w swojego rodzaju gnieździe, czego nie mieliśmy okazji uświadczyć w podstawowej wersji Diablo.

Oczywiście grafika nie uległa zmianie, mamy natomiast do dyspozycji całą masę różnego rodzaju przedmiotów, do których dodano unikalne właściwości magiczne. Dodatkowo, po założeniu specjalnego amuletu, będziemy w stanie nosić więcej złota niż dotychczas.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diablo: Hellfire