Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo 2: Pan Zniszczenia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Diablo 2: Pan Zniszczenia

  • Pentium II 300 MHz
  • 32MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - Diablo 2: Pan Zniszczenia

Walka ze złem trwa nadal, jednak ciągle nie wiadomo kto zwycięży. Dwóch mrocznych braci zostało już unicestwionych, jednak światu nadal zagraża ostatni z mrocznej trójcy a więc demon znany jako Baal.

Jego celem staje się magiczny kamień, który stanowi swojego rodzaju barierę, chroniącą przed złem. Jeśli uda mu się zrealizować swój plan i zniszczyć artefakt, świat stanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Ponownie musimy więc stanąć do walki by ostatecznie pokonać zło. Musimy mieć świadomość, że jeśli zawiedziemy, ciemność zatriumfuje i pochłonie wszelkie dobro.­

Wprowadzone nowości


Akcja dodatku Diablo II: Pan Zniszczenia, rozgrywa się na całkowicie nowym obszarze zwanym Wyżyną Barbarzyńców. Kraina ta zamieszkana jest przez wiele nowych istot, których dotąd nie spotkaliśmy na swojej drodze. Znajdziemy też unikatowe, często magiczne przedmioty, które z pewnością okażą się przydatne, w obliczu mocy jaką dysponuje Ball. Aby łatwiej było gromadzić najcenniejsze z nich, autorzy udostępnili nam większą skrzynię na ekwipunek. Najważniejszą zmianą w Diablo II: Pan Zniszczenia jest jednak, wprowadzenie dwóch całkiem nowych klas postaci: druida i zabójczyni. Dysponują oni niespotykanymi dotąd umiejętnościami i pozwalają stosować całkiem nowe taktyki walki.

Najlepsze pozostało


­Sama rozgrywka, została zachowana właściwie w niezmienionej formie. Wykonujemy questy, gromadzimy coraz lepszy ekwipunek i rozwijamy naszego bohatera, umiejętnie rozdzielając punkty do odpowiednich atrybutów i ucząc go nowych umiejętności Ponownie mamy więc do czynienia, z wciągającą grą RPG, która wyznaczyła kierunek rozwoju gatunku. Wprawdzie w Diablo II: Pan Zniszczenia grafika nie uległa zbyt dużym zmianom, jednak w ferworze walki nie poświęcamy zbyt wiele uwagi oprawie graficznej, więc trudno byłoby traktować to jako znaczące uchybienie. Mamy przecież do czynienia z klasyką, grą legendą, która cieszy się popularnością od kilkunastu lat a takim tytułom, prawdziwy gracz jest w stanie wybaczyć pewne wady.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diablo 2: Pan Zniszczenia

dodał: ~o tak , 10.09.2016

yee

dodał: ~M , 29.11.2015

nic

dodał: ~erfef , 15.08.2015

jak pobrac\\n

dodał: ~lol , 24.07.2015

jak pobrać??\n

dodał: ~xd , 18.12.2013

fajne

dodał: GrynekGG , 17.05.2010

W końcu mam Diablo II :):)

dodał: adamek43211 , 20.02.2010

jak pobrac nie ma tego

dodał: ~Mirlos , 29.12.2009

nie pokazuje się ikona pobierz :(

dodał: ~Robert , 02.11.2009

Diablo 2: Pan Zniszczenia[TYLKO OPIS GRY]\n u gory ci pisze

dodał: ~ja , 23.09.2009

jak pobrac

dodał: ~Zorka , 10.08.2009

Ararar. Kocham tę grę. *--*