Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Demonicon: The Dark Eye

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Noumena Studios
Data dodania: 30.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Demonicon: The Dark Eye
Demonicon: The Dark Eye to tytuł, który ma szansę zostać jedną z najciekawszych produkcji, ale dopiero w 2012 roku. Na ten okres przewidziana jest premiera tej gry, która korzeniami sięga tradycyjnego systemu RPG, na którym oparto między innymi Drakensang. Choć do wydania tego tytułu zostało jeszcze sporo czasu, są już pierwsze screenshoty oraz informacje o tej produkcji. Co więc czeka nas w tym tytule?

W Demonicon: The Dark Eye przyjdzie nam prowadzić śledztwo dotyczące śmierci córki bogatego alchemika. Aby rozwikłać sprawę zbrodni – o która oskarżony jest przybrany ojciec naszego protagonisty – trzeba będzie wyruszyć na długa i pełną niebezpieczeństw podróż. Jak to w grach fabularnych bywa, rozwijamy tu bohatera tak, jak chcemy. Nie zabraknie ważnych misji i zadań pobocznych, a co ciekawe – produkcja ta ma oferować również tryb wieloosobowy ze specyficznymi, drużynowymi zadaniami do wypełnienia.

Nie wiadomo, czy będzie możliwy download Demonicon w wersji demonstracyjnej. Jednak warto wypatrywać trailerów produkcji, ponieważ screeny ukazują wysoką jakość wykonania gry – można to zresztą sprawdzić, przeglądając obrazki zamieszczone w galerii przy tym opisie. Z pewnością nie zabraknie efektownych zmagań z potworami i przeciwnikami, napotkamy także na drodze mnóstwo bohaterów niezależnych. Dodatkowym plusem są decyzje gracza, które mają wpływ na cały świat zabawy.

Demonicon: The Dark Eye może być pozycją, która stanie w szranki z Dragon Age o tytuł najlepszego RPG-a ostatnich lat. Miejmy zatem nadzieję, że jej wydanie nie zostanie opóźnione. Przygody w mrocznym świecie fantasy z pewnością sprawią, że każdy gracz spędzi przy tym tytule wiele godzin życia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Demonicon: The Dark Eye

dodał: ~andzia , 13.04.2013

cool\\n